bireleman
nedir ?
bireleman 2014 yılında kurulmuş bir iş ilanları sitesidir. Firmaların ücret ödemeden iş ilanı yayınlamasını ve aradığı iş gücüne erişmesini hedeflemektedir.

Ücretsiz iş ilanı ver

bireleman'da iş ilanı yayınlamak ücretsizdir. Sadece 3 adımda ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz;

- Ücretsiz iş ilanı vermek için , firma olarak üyelik oluşturmalısınız. ÜYE OL bağlantısına tıklayarak firma üyeliği açmalısınız.

- Giriş yapmak için FİRMA GİRİŞ bağlantısına tıklayınız.

- Ücretsiz iş ilanı vermek için İŞ İLANI VER bağlantısına tıklayarak ücretsiz iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

Üye Firmalarımızdan bazıları

Aradığın elemanı bul
Şirketinizin iş gücü ihtiyacını karşılamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. bireleman, firmalara ücretsiz iş ilanı yayınlama imkanı sunuyor.

Ücretsiz eleman ilanı verme

İşveren firmaların ve iş arayanların uğrak yeri olan bireleman.com, eleman arayan firmalara ücretsiz hizmet veriyor. "bireleman için ücret ödeme" sloganıyla yayın yapan portalımız üzerinde ücretsiz eleman ilanı yayınla, aradığın elemanı bul.

Ücretsiz iş ilanı yayınlama

Doğru elemanı bulmak her işverenin hayali. Ancak tekel haline gelen iş ilanı siteleri, ilan yayınlamak için üyelik ücretleri alıyorlar. Özellikle küçük işletmeler bunu karşılayamıyor yada buna bütçe ayırmak istemiyor. Bu noktada bireleman, seçme ve yerleştirme için bütçe ayıramayan / ayırmayan firmaların imdadına yetişiyor.

Sitemize arama motorlarından; ücretsiz iş ilanı, ücretsiz eleman ilanı, ücretsiz iş ilanı verilen siteler, ücretsiz eleman arama, ücretsiz iş ilanı ver gibi kelimelerle erişebilirsiniz.

Ücretsiz iş ilanı yayınlayan firma yorumları

  • Bireleman'ın ücretsiz hizmeti sayesinde aradığım elemanı buldum. SANCAKTEPELİ PETROL A.Ş.
anket
2017 yılı zam beklentiniz nedir ?