Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Zonguldak iş ilanları

Toplam 2 iş ilanı
 • Mar14
  Sekreter - Yönetici Asistanı Aygün Group Zonguldak / Zonguldak Merkez • Tercihen üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler, eğitim fakülteleri ve benzeri fakültelerinden mezun,
  • Tercihen muhasebe programlarını kullanabilen
  • Benzer görevde minimum 1 yıl deneyimi bulunan
  • Diksiyonu düzgün,
  • Kendine güvenen,
  • Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren,
  • Sosyal yönü güçlü,
  • MS Office programlarını iyi derece bilen,
  • Planlama ve organizasyon becerisine sahip olup, zamanı iyi yönetebilen,
  • Disiplinli ve sorumluluk sahibi bayan yönetici asistanı alınacaktır.
 • Mar10
  Eğitim Danışmanı Ebil Eğitim -İngiliz Kültür Zonguldak / Ereğli 1996 yılından bu yana eğitim sektöründe hizmet vermekte olan kurumumuzda, bünyemizde bulunan KDZ. EREĞLİ İNGİLİZ KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU'nda görevlendirmek üzere ;

  -En az Ön Lisans mezunu,
  -İntermediate seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak,
  -Satış tecrübesi olan ,
  -Diksiyonu düzgün , prezantabl ,ikna kabiliyeti yüksek,
  -İnsan ilişkilerinde başarılı,
  -Ms ofiice programlarına hakim,
  -Askerliğini yapmış
  -B sınıfı ehliyete sahip,
  -Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  'BAY' 'EĞİTİM DANIŞMANI' alınacaktır.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.