Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Yalova iş ilanları

Toplam 2 iş ilanı
 • Ara8
  Halkla İlişkiler Krd Şirketler Group Yalova / Termal Otelimiz bünyesinde çalışmak üzere tam zamanlı pazartesi ve cuma günleri tatil
  salı carsamba perşembe cumartesi ve pazar günleri çalışma günleridir
  hafta içi aksam 18,00 gece 00,00 arası hafta sonu ise 12,30 00,00 arası çalışma saatlerimizdir il dışından gelen personel için konaklama yol ve yemek firma tarafından karşılanacaktır ilk 1 ay deneme süresidir sigorta işlemleri deneme süresini bitiren ve oryantasyon sürecini olumlu geçiren adaylar için geçerli olacaktır erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya tecilli olması gerekmektedir en az lise ve dengi okullardan mezun olmuş adaylar başvurularını yapabilirler detaylı bilgi almak isteyen adaylar mail yolu ile iletişime geçebilirler
 • Eki26
  Müşteri Temsilcisi Şifa Organizasyon Yalova / Yalova Merkez Aranan Nitelikler
  Kurumsal müşterilere, reklam tanıtımı ve satışını yapacak,
  Firmamızı en iyi şekilde temsil edecek,
  Çağrı Merkezi konusunda tecrübesi olan, yada öğrenmeye açık
  Ekip çalışmasına yatkın,
  Diksiyonu düzgün,
  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,
  İkna kabiliyeti yüksek,
  Sabırlı ve Titiz,
  Planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip,
  Dürüst,
  Güvenilir Bay - Bayan personeller alınacaktır.
  MAAŞ + SSK + PRİM + KONAKLAMA + YOL + YEMEK Sistemi uygulanmaktadır.
  Çalışma günleri ;
  Salı/Cumartesi : 11:00 - 19:30
  Pazar /Pazartesi : Tatil
  Not: mülakata çağrılan arkadaşların ilanımızı dikkatlice okuyup gelmeleri ve detaylı Cv, referans vermeleri önemle rica olunur.
  Yalova / Merkez de bulunmakta ofisimiz Yalova da çalışacak eleman aramaktayız. Şehir dışından gelecekler için konaklamamız şirket tarafından karşılanmaktadır.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.