Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

tekstil iş ilanları

Toplam 18 iş ilanı
 • May3
  Mekanik Bakım Elemanı Bursalı Tekstil Bursa / Osmangazi Dokuma, Boyahane ve Konfeksiyon proseslerinden oluşan, havlu üretimi yapan firmamıza;

  Tercihen tekstil sektöründe, mesleğinde 2 yıl tecrübe sahibi,
  Proseslerde arıza tespit ve kalıcı çözüm tecrübesi olan,
  Dikkatli, düzenli ve disiplinli,
  Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek,
  Askerlik hizmetini tamamlamış,
  Mesleki yeterlilik belgesi olan,

  'Mekanik Bakım Elemanı' aranmaktadır.
 • Nis26
  Kalite Güvence Elemanı Seyfeli Tekstil San.tic.ltd.şti İzmir / Buca Hem üretim fabrikalarında hem de müşteri ile ilgili süreçlerde tüm kalite gerekliliklerinin bilinmesini, uygulanması ve geliştirilmesini sağlayabilecek,
  İç denetim faaliyetlerinin planlanması, yürütülmesi ve aksiyonların takibini yapabilecek,
  Kalite Yönetimingereklilikleri doğrultusunda tüm proseslerde kontroller yapabilecek ve raporlayabilecek. İhracat Firmamıza, Kalite Güvence Departmanı’ndagörevlendirilmek üzere, 'Kalite Güvence Personeli'aranmaktadır.
  Tercihen,ÜniversitelerinTekstil teknolojileri, Tekstil Mühendisliği, bölümlerinden mezun,
  Tercihen fabrika deneyimli ve Kalite Güvence Bölümünde tecrübeli
  Kalite güvence dokümantasyon konularında (prosedür, talimat vb dokümanların hazırlanmasında) tecrübeli,
  Kalite Güvence Personeli alınacaktır.
 • Şub27
  Fason - Sevkiyat Haten Kozmetik Pls.ve Matb.san.tic.a.ş. İstanbul Avrupa / Beylikdüzü Tekstil imalat Fason-Depo Sevkiyatı için
  Alanında deneyimli,
  Askerliğini yapmış,
  Tercihen Beylikdüzüü ve/veya Gürpınar Mevkiye yakın ikamet eden,
  Bay .
 • Şub23
  Tekstil Rosgroup İstanbul Avrupa / Güngören Tekstil'de günlükçü olarak çalışacak;
  Ütücü,
  Kalite kontrolcü,
  Paketlemeci,
  Temizlemeci,
  Singerci,
  Remayözcü ve overlokçu alınacaktır.
  Ödemeler günlüktür.
 • Oca26
  Grafiker Anıl Etiket Ve Matbaacılık İstanbul Avrupa / Başakşehir FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ BAY BAYAN GRAFİKER ARAMAKTAYIZ GENELDE TEKSTİL ETİKETLERİ ÇALIŞIYORUZ COREL KULLANIYORUZ
 • Oca25
  Sigorta Tuğra Sigorta İstanbul Avrupa / Esenler sigorta sektöründe deneyimli trafik kasko dask konut işyeri poliçelerinde teklif verme ve poliçendirme aşamalarına hakim personel arayışımız bulunmaktadır. işyeri tekstilkenttedir.
 • Kas27
  Elektrik Bakım Elemanı Bursalı Tekstil Bursa / Osmangazi Dokuma, Boyahane ve Konfeksiyon proseslerinden oluşan, havlu üretimi yapan firmamıza;

  •Meslek/Teknik Liseleri veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,
  •Tercihen tekstil sektöründe, mesleğinde 1 yıl tecrübe sahibi,
  •Proseslerde arıza tespit ve kalıcı çözüm tecrübesi olan,
  •Dikkatli, düzenli ve disiplinli,
  •Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek,
  •Askerlik hizmetini tamamlamış,
  •26 yaşını aşmamış
 • Eki4
  Overçokçu Ve Reşmeci Bayan Ustaoğlu Tekstil İstanbul Anadolu / Sancaktepe Sancaktepe Yenidoğan'da Ustaoğlu Tekstil'e bayan overlokçu ve reşmeci aranmaktadır.
 • Haz23
  Vasıfsız Eleman Aysoy İplik Bursa / Kestel Bursa'nın Kestel ilçesinde tekstilin fantazip iplik alanında çalışmaktayız.
  8*4 - 4*12 - 12*8 olmak üzere 3 vardiya programında çalışmaktayız.
  Maaş+sgk+servis+yemek vardır.
  Servis güzergahı;Kestel,Gürsu,Arabayatağı,Yüksek İhtisas,Duaçınarı VE Gökdere Bulvarı.
  Başvuruda bulunmadan yapılan aramalar dikkate alınmayacaktır!


  Aranan Nitelikler
  Öncelik gürsu-kestel bölgesinde ikamet eden,
  Vardiya sistemine ayak uydurabilecek,
  Takım çalışmasına yatkın,
  Sorumluluk sahibi,
  Yetiştirilmek üzere ,
  Vasıfsız (bayan) eleman aramaktayız.
 • Mar13
  Ev Tekstili Akdeniz Tekstil İstanbul Avrupa / Kağıthane ev tekstilinde çalışacak bayan eleman
 • Mar11
  Muhasebe Taşkapı Deri Gıda Tekstil Ve İnşaat San.tic.ltd.şti İstanbul Avrupa / Bahçelievler Daha önce tekstil firmasında çalışmış smm'si olan ileri seviyede muhasebe bilgisine sahip tecrübeye sahip birini arıyoruz
 • Oca31
  Tekstil Elemanı İlk Umut Tekstil Bursa / Yıldırım Düz dikiş makinesi kullanabilen ev tekstilinde deneyimli makineciler alınacaktır.
 • Oca11
  Tekstil Turteks Denizli / Denizli Merkez usta makinacılar ve yetiştirilmek üzere elemanlar
 • Oca11
  Tekstil Turteks Denizli / Denizli Merkez usta makinacılar ve yetiştirilmek üzere elemanlar
 • Oca11
  Satış Pazarlama Uzamanı Bmk Danışmanlık San.ve Tic.ltd.şti. İzmir / Karabağlar TEKSTİL , REKLAM , KENDİ ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ MAMULLERİN SATIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.