Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Samsun iş ilanları

Toplam 16 iş ilanı
 • Tem24
  Tır Şoförü ( Lobet Kullanabilen ) Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak KAVAK ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TIR ŞOFÖRÜ ( LOBET KULLANABİLEN ) TAM ZAMANLI VE YATILI ELEMAN ARIYORUZ.
 • Tem9
  Kepçe (Loder) Operatörü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak KAVAK ŞANTİYEMİZDE YATILI ÇALIŞMAK ÜZERE KEPÇE (LODER) OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR.
  0533 923 10 06 NOLU HATTI 08:30-18.00 SAATLERİ ARASINDA ARAYABİLİRSİNİZ...
 • Ara14
  Aşçı Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak SAMSUN KAVAK ŞANTİYEMİZDE YATILI ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KURALLI VE DİSİPLİNLİ BİR AŞÇI ARANMAKTADIR.
 • Ara14
  Çağrı Merkezi Subaşı Grup Samsun / Atakum YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ PERSONELİ ALINACAKTIR.

  SSK MAAŞ PRİM SERVİS YEMEK
 • Eki5
  Kasiyer Mini Süper Market Samsun / Atakum yeni açılacak olan marketimizde samsun atakum da ikamet eden tecrübeli bayan kasiyer alımı yapılacaktır . ssk+maaş+yol firmamız tarafından karşılanacaktır.
 • Eyl29
  Müşteri Temsilcisi Subaşı Grup Samsun / Atakum Sirketimizin
  Atakumda bulunan ofislerine;
  ofis icerisinde calisacak
  bay-bayan personeller alinacaktir.
  Not : Maas + Sgk + yol+ yemek + ikramiye
  kariyer hedefi olan
  güleryüzlü
  diksiyonu düzgün
  akıcı konuşabilen
  girişimci kendine güvenen
  insanlarla ile kolay ve iyi iletişim kurabilen
  takım çalışmasına uyumlu
  sorumluluk sahibi
  özgüveni yüksek
  çalıştığı işte başarılı ben olacağım diyebilen
  iş disiplinine sahip
  giyimine özen gösteren
  18-28 yas arasinda
 • Tem26
  Rok Operatörü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak KAVAK ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞACAK FURUKOVA ROK OPERATÖRÜ VE SAMSUN SİNOP BAFRA ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞACAK İNGERSOL ROK OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR
 • Haz10
  A Veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Pasifik Osgb Samsun / Atakum A veya B Sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına Sahip,
  İş Güvenliği Mevzuatına Hakim,
  MS Office Programlarına Hakim,
  Samsun'da İkamet Eden,
  Seyahat Engeli Olmayan,
  Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün, Ekip Çalışmasına Yatkın,
  Bay veya Bayan,
  Kısmi Zamanlı Çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız.
 • May30
  Rok Operatörü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Tekkeköy TEKKEKÖY ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE FURUKOVA HCR900 ROK KULLANABİLEN OPERATÖR ALINACAKTIR.

  09:00-18:00 SAATLERİ ARASINDA ARAYINIZ.
 • May11
  Operatör Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak KAVAK ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE KEPÇE VE ESKAVATÖR OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.
 • May11
  Kepçe Operatörü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Tekkeköy TEKKEKÖY ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZZEREE KEPÇE OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.
 • May11
  Eskavatör Operatörü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Tekkeköy TEKKEKÖY ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ESKAVATÖR OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.
 • Haz13
  Satış Pazarlama Temsilcisi Realtek İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Samsun / Atakum Gayrimenkul sektöründe danışmanlığını yaptığımız müşterilere hizmet verebilecek
  Görsel sunumuna dikkat eden
  Analitik
  Sürücü Belgesi olan
  Diksiyonu düzgün Satış Temsilcisi aramaktayız.
 • Haz10
  Tır Şoförü Ertaş İnşaat Taahhüt Taşocağı San.ve Tic.ltd.şti. Samsun / Kavak SAMSUN KAVAK EMİRLİ KÖYÜ TAŞOCAĞI ŞANTİYEMİZDE YATILI ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TIR ŞOFÖRÜ ARANMAKTADIR.
 • May23
  Garson Coffeeland Cafe-Restaurant Samsun / İlkadım dış görünüşüne önem veren,işyerinde cep telefonu kullanmayacak,kendisine verilen sorumlulukları tekrarlatmadan yerine getirecek personel aranıyor.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.