Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Sakarya iş ilanları

Toplam 7 iş ilanı
 • Haz11
  Fabrika Personeli Noki - Derya Büro A.ş. Sakarya / Erenler Adapazarı / Erenler / Serdivan ilçelerinde ikamet eden
  Askerliğini yapmış, sabıkası olmayan erkek
  Vardiyalı (08/16 - 16/24 - 00/08) çalışabilecek
  1845 Net Taban+Üretim Primi+Servis+Yemek
  Anlayışınıza teşekkür ederiz.
 • Mar20
  Üretim Operatörü Yazaki Otomotiv A.ş Sakarya / Akyazı
  Bay Adaylar için;
  •20 – 35 yaş arası,
  •En az ortaokul mezunu,
  •Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Bayan Adaylar için;
  •18 – 40 yaş arası,
  •En az ilkokul mezunu,

  OLANAKLAR:
  •Adapazarı merkez ve tüm ilçelere servis araçlarımız mevcuttur.
  •Bayan Çalışanların Çocukları İçin 3 Vardiya Sisteminde Hizmet Veren Kreş Olanağı Vardır.
 • Mar13
  Ekip Sorumlusu H&bs Çevre Sağlığı Tarım Hiz. Ltd. Şti. Sakarya / Adapazarı Firmamızda Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahip, ekip sorumlusu posizyonunda çalıştırılmak üzere; Ziraat Mühendisi-teknisyeni, Çevre Mühendisi-teknisyeni, Kimya Mühendisi-teknisyeni alanlarından mezun olmuş, uygulamalarda fiilenilaçlama yapabilecek, diksiyonu düzgün, aktif pazarlama yapabilen, takım çalışmasına uygun, ehliyeti olan ve aktif araç kullanan personel alınacaktır.
 • Mar13
  Çırak Kaçkar Alüminyum Sakarya / Serdivan alüminyum ve pvc işinde yetiştırılmek üzere erkek eleman alınacaktır caalışma saatlerı sabah 8:30 akşam 6:30 yemek vardır
 • Mar6
  Aşçı Venüs Süite Hotel Sakarya / Sapanca Butik otellerde görev almış, açık bufe kahvaltı atabilen,sıcak soğuk tecrubesi olan esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek bir aşçı arıyoruz.
 • Mar6
  Garson Venüs Süite Hotel Sakarya / Sapanca Butik otellerde çalışmış Serviste tecrübeli otel kültürüne ve ekip çalışmasına uygun bir eleman arıyoruz
 • Mar6
  Hause Keeping(Hk) Venüs Süite Hotel Sakarya / Sapanca butik otellerde kat hizmetleri konusunda tecrübeli eli hızlı esnek çalışma saatlerine uyabilecekbayan HK görevlisi arıyoruz.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.