Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

öğretmen iş ilanları

Toplam 26 iş ilanı
 • Tem11
  Robotik Ve Kodlama Öğretmeni Pusulam Akademi Ve Eğitim Araçları İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumumuz özel ve devlet okullarına akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama branşlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Okullara yönelik bu branşlardaki projelerimize destek olacak öğretmenler aranmaktadır.
  Yalnız ROBOTİK VE KODLAMA ve AKIL VE ZEKA OYUNLARI üzerine eğitim almış uzman ve deneyimli öğretmenler başvurabilir.
  Lütfen İdealist, eğitime açık ve zor koşullarda çalışmakta sıkıntı yaşamayacak öğretmenler başvursun.
 • May27
  Çevirmen / Tercüman Yüksel Kurumsal İstanbul Anadolu / Kadıköy İngilizce-Türkçe dil çiftinde freelance olarak hizmet verecek, tercihen üniversitelerin çeviri bilim, İngilizce dil/öğretmenlik bölümlerinden mezun tercüman adaylarının CV'leri ile birlikte ilanımıza başvurmalarını rica ediyoruz. CV'ler de Ortaokul/Lise/Üniversite bilgisi, aktif telefon numarası mutlaka olmalıdır.
 • May9
  Robotik Ve Kodlama Öğretmeni Pusulam Akademi Ve Eğitim Araçları İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumumuz özel ve devlet okullarına akıl ve zeka oyunları, drama, robotik kodlama ve mental aritmetik branşlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Okullara yönelik bu branşlardaki projelerimize destek olacak öğretmenler aranmaktadır.
  Yalnız ROBOTİK VE KODLAMA üzerine eğitim almış uzman ve deneyimli öğretmenler başvurabilir.
  İdealist, eğitime açık ve zor koşullarda çalışmakta sıkıntı yaşamayacak öğretmenler başvursun.
 • Mar5
  Fizik Öğretmeni Nuray Özer Eğitim Kurumları Antalya / Muratpaşa KURUMUMUZA ALANINDA UZMAN TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, DİKSİYONU DÜZGÜN FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.
 • Kas30
  Matematik Öğretmeni Hedef Sayısal Akademi İstanbul Avrupa / Gaziosmanpaşa YGS-LYS MATEMATİK-GEOMETRİ DERSLERİNE GİREBİLECEK MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

  gaziosmanpasa
 • Eki24
  Matematik Öğretmeni Ezgi Eğitim Kurumları Ankara / Ankara Merkez Kurumumuzda görevlendirmek üzere tecrübeli matematik öğretmeni aranmaktadır. Lütfen başvurularınızı Ankara/Kızılay'da bulunan kurumumuza şahsen yapınız. İnternet üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Detaylı bilgi için lütfen kurumumuzu arayınız.
 • Eki7
  Fen-Matematik Öğretmeni Özel Parola Kişisel Gelişim Kursu İzmir / Menderes İzmir Menderes'ten açılan Özel Parola Eğitim Kurumunda yarı zamanlı görev almak üzere FEN BİLGİSİ VE MATEMATİK ÖĞRETMENİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Nitelikler;
  Üniversitelerin FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ, MATEMATİK-
  MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ bölümlerinden mezun
  Yalnızca İzmir - Menderes - Gaziemir çevresinde ikamet etmekte olan,
  Formasyon belgesine sahip,
  Görünümüne de diksiyonuna özen gösteren, esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek, güler yüzlü
  kişilerle çalışmak istiyoruz.
  Not: İlandaki koşullara uygun adaylarla iletişime geçilecektir.
 • Eki5
  Kimya Çözüm Özel Öğretim Kursu Ankara / Çankaya 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇERİSİNDE ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZDA ÇALIŞACAK KİMYA ÖĞRETMENİ ARIYORUZ.
 • Ağu31
  İngilizce Öğretmeni Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu Adana / Yüreğir YÜREĞİRDE TEK OLAN KURUMUMUZDA İNGİLİZCE DERSLERİNE GİREBİLEN FORMASYONLU YADA TESOL BELGELİ ÖĞRETMEN ARANMAKTADIR.
  İLGİLENENLERİN TELEFONLA RANDEVU ALIP MÜLAKATA KATILMALARI ZORUNLUDUR.
 • Mar17
  Anaokulu Öğretmeni M&m Özel Eğitim Merkezi Adana / Çukurova 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında MASAL DÜNYASI ANAOKULUNDA görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümünde 4 yıllık Lisans veya 2 yıllık Ön lisans eğitimi almış,

  • Anaokulu Öğretmeni olarak en az 1 veya 2 yıl çalışmış,

  • 35 yaşını aşmamış,

  • Ekip çalışmasına uyumulu, tam zamanlı çalışacak,

  • Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen,ÖĞRETMENLER alınacaktır.
 • Mar15
  Eğitmen Atölyepark Elazığ / Elazığ Merkez Yeni açılacak olan iş yerimizde part time çalışacak Bilgisayar öğretmenliği mezunu bayan personel alımı yapılacaktır.
 • Mar13
  Okul Öncesi Öğretmeni Gülünce Özel Eğitim Anaokulu Kocaeli / Körfez ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE;

  * KOCAELİ İLİNDE İKAMET EDEN
  * LİSANS - OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNU
  ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.
 • Mar12
  İngilizce Öğretmeni Best Joyful English İstanbul Anadolu / Sancaktepe Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
  Çocukları seven
  Mesleğini severek icra edecek
 • Mar12
  A2 Ehliyetli Paket Kuryesi Tavukcu İzmir / Buca A2 ehliyetine sahip,
  -Motorlu veya motorsuz
  -Buca Menderes caddesi , Öğretmenevi mevkisini ve civarını bilen
  -Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,
  -Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,
  -Her zaman trafik kurallarına dikkat eden,
  -Takım çalışmasına uyumlu,
  -Dinamik ve çalışkan,
  -Müşteri memnuniyetine özen gösteren,
  -Full -time ve part time çalışabilecek sürücüler aramaktayız.

 • Şub1
  Öğretmen Limit Özel Öğretim Kursu İzmir / Gaziemir tüm branşlarda en az 5 yıl deneyime sahip öğretmen alımı yapılacaktır.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.