Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Manisa iş ilanları

Toplam 3 iş ilanı
 • Kas7
  Siyami Koçak Manisa / Köprübaşı Yeni açılmakta olan Unlu Mamüller işletmesi için Ekmek ve Unlu Mamüller ustası aranmaktadır. İş şartları ücret ve çalışma koşulları Siyami KOÇAK ile görüşülecektir.
 • Tem14
  Fıratpen Manisa Bayii Manisa / Manisa Merkez Merhaba, Fırat Pen Manisa bayii olarak fabrikada ürettiğimiz doğramaların montajını yapacak kadrolu tam zamanlı montaj ustası arıyoruz. Ehliyetli olması, Montaj sırasında kapı-pencere altları mermerlerini takabilecek, montajdan sonra doğramanın etrafının sıvasını yapabilecek olması tercih sebebidir. Tüm sosyal haklar vardır. Maaş+Pirim verilecektir.
 • May23
  Konut Emlak Manisa / Manisa Merkez
  KONUT EMLAK & İNŞAAT OFİSİNDE SEKRETER OLARAK ÇALIŞACAK BAYAN ELEMANA İHTİYAÇ VARDIR .
Manisa iş ilanları ve Manisa eleman ilanları listelenmektedir. Güncel Manisa iş ilanları bireleman.com'da. İş ilanı arama formumuzu kullanarak, firmaların ücretsiz yayınladığı Manisa iş ilanlarını isteğinize göre daraltabilirsiniz.
iş arıyorum diyen adaylar bireleman.com ile iş bulabilirsiniz. işçi arıyorum diyen Manisa firmaları bireleman.com ile ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz. Bu sayfada Manisa geneli güncel iş ilanları yayınlanmaktadır.