Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

kasiyer iş ilanları

Toplam 6 iş ilanı
 • Eki5
  Kasiyer Mini Süper Market Samsun / Atakum yeni açılacak olan marketimizde samsun atakum da ikamet eden tecrübeli bayan kasiyer alımı yapılacaktır . ssk+maaş+yol firmamız tarafından karşılanacaktır.
 • Eyl30
  İngilizce Bilen Eleman Bayram Bal İstanbul Avrupa / Bayrampaşa Forum İstanbul AVM'de bulunan bay bayan güzellik salonumuza
  İngilizce bilen bayan kasiyer alınacaktır.
  Not: Yakın semtler tercih sebebidir.
 • Eyl24
  Kasiyer- Market Elemanı Sinan Market Erzurum / Palandöken marketimizde çalıştırılmak üzere 1 kasiyer ve 1 market elemanı alınacaktır
 • Oca25
  Kasiyer Yaprak Dönercisi Ankara / Yenimahalle Yaprak Dönercisi'ne Deneyimli BAY Kasiyerler alınacaktır. Askerliğini yapmış olması gereklidir.
 • Eki12
  Pazarlama /satış Kardenk Avm Kars / Kars Merkez Kars merkezde yeni açılmış olan bölgenin tek büyük yapı marketi olma özelliğine sahip KARDENK AVM firmamız için satış pazarlamacı ve kasiyer aranmaktadır. Bu alanlarda tecrübe sahibi olan ilgili adayların telefon ile veya online başvuruları değerlendiliecektir.

 • Mar30
  Kasiyer Yagmur Profesyonel Hizmetler İstanbul Avrupa / Bakırköy İstanbul bakırköy de bulunan 5 yıldızlı restorantımız için 1.600 tl net + ssk + yemek ile Kasiyerler ve paket servis elemanları alınacaktır.

  En az lise mezunu

  Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.