Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

kasiyer iş ilanları

Toplam 6 iş ilanı
 • Eki5
  Mini Süper Market Samsun / Atakum yeni açılacak olan marketimizde samsun atakum da ikamet eden tecrübeli bayan kasiyer alımı yapılacaktır . ssk+maaş+yol firmamız tarafından karşılanacaktır.
 • Eyl30
  Bayram Bal İstanbul Avrupa / Bayrampaşa Forum İstanbul AVM'de bulunan bay bayan güzellik salonumuza
  İngilizce bilen bayan kasiyer alınacaktır.
  Not: Yakın semtler tercih sebebidir.
 • Eyl24
  Sinan Market Erzurum / Palandöken marketimizde çalıştırılmak üzere 1 kasiyer ve 1 market elemanı alınacaktır
 • Oca25
  Yaprak Dönercisi Ankara / Yenimahalle Yaprak Dönercisi'ne Deneyimli BAY Kasiyerler alınacaktır. Askerliğini yapmış olması gereklidir.
 • Eki12
  Kardenk Avm Kars / Kars Merkez Kars merkezde yeni açılmış olan bölgenin tek büyük yapı marketi olma özelliğine sahip KARDENK AVM firmamız için satış pazarlamacı ve kasiyer aranmaktadır. Bu alanlarda tecrübe sahibi olan ilgili adayların telefon ile veya online başvuruları değerlendiliecektir.

 • Mar30
  Yagmur Profesyonel Hizmetler İstanbul Avrupa / Bakırköy İstanbul bakırköy de bulunan 5 yıldızlı restorantımız için 1.600 tl net + ssk + yemek ile Kasiyerler ve paket servis elemanları alınacaktır.

  En az lise mezunu

  Esnek çalışma saatlerine uyumlu
iş ilanları ve eleman ilanları listelenmektedir. Güncel iş ilanları bireleman.com'da. İş ilanı arama formumuzu kullanarak, firmaların ücretsiz yayınladığı iş ilanlarını isteğinize göre daraltabilirsiniz.
iş arıyorum diyen adaylar bireleman.com ile iş bulabilirsiniz. işçi arıyorum diyen firmalar ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz. Bu sayfada firmalara ait güncel iş ilanları yayınlanmaktadır.