Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

İstanbul Anadolu iş ilanları

Toplam 231 iş ilanı
 • Oca8
  Satış Kupser İstanbul Anadolu / Maltepe Özkuruşlar gülsuyu şubesinde içerisindeki pastane reyonunda satış yapacak,esnek çalışma saatlerine uygun,hevesli çalışma arkadaşı arıyoruz
 • Tem11
  Robotik Ve Kodlama Öğretmeni Pusulam Akademi Ve Eğitim Araçları İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumumuz özel ve devlet okullarına akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama branşlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Okullara yönelik bu branşlardaki projelerimize destek olacak öğretmenler aranmaktadır.
  Yalnız ROBOTİK VE KODLAMA ve AKIL VE ZEKA OYUNLARI üzerine eğitim almış uzman ve deneyimli öğretmenler başvurabilir.
  Lütfen İdealist, eğitime açık ve zor koşullarda çalışmakta sıkıntı yaşamayacak öğretmenler başvursun.
 • May27
  Teknisyen Kural Otomatik Kapı Sistemleri Inş. Emlak San. Ve Tic. Ltd. İstanbul Anadolu / Çekmeköy otomatik kapı firmamızda askerliğini yapmış ehliyeti olan yetiştirilmek üzere eleman aramaktayız
 • May27
  Çevirmen / Tercüman Yüksel Kurumsal İstanbul Anadolu / Kadıköy İngilizce-Türkçe dil çiftinde freelance olarak hizmet verecek, tercihen üniversitelerin çeviri bilim, İngilizce dil/öğretmenlik bölümlerinden mezun tercüman adaylarının CV'leri ile birlikte ilanımıza başvurmalarını rica ediyoruz. CV'ler de Ortaokul/Lise/Üniversite bilgisi, aktif telefon numarası mutlaka olmalıdır.
 • May27
  Garson Vefalı Köfteci Gıda Ürünleri San. Tic. Ve Ltd. Şti. İstanbul Anadolu / Adalar Büyük Ada'da açılacak şubemizde çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
 • May27
  Izgara Ustası Vefalı Köfteci Gıda Ürünleri San. Tic. Ve Ltd. Şti. İstanbul Anadolu / Adalar Büyük Ada'da açılacak şubemizde çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
 • May27
  Bulaşıkçı Vefalı Köfteci Gıda Ürünleri San. Tic. Ve Ltd. Şti. İstanbul Anadolu / Adalar Büyük Ada'da açılacak şubemizde çalışmak üzere bulaşıkçı arıyoruz.
 • May13
  Yardımcı Personel Dere Cam İstanbul Anadolu / Sultanbeyli FİRMA DA USTA VE ARAÇ YÜKLEME SEVKİYAT İŞLERİNE YARDIMCI PERSONEL
 • May9
  Robotik Ve Kodlama Öğretmeni Pusulam Akademi Ve Eğitim Araçları İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumumuz özel ve devlet okullarına akıl ve zeka oyunları, drama, robotik kodlama ve mental aritmetik branşlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Okullara yönelik bu branşlardaki projelerimize destek olacak öğretmenler aranmaktadır.
  Yalnız ROBOTİK VE KODLAMA üzerine eğitim almış uzman ve deneyimli öğretmenler başvurabilir.
  İdealist, eğitime açık ve zor koşullarda çalışmakta sıkıntı yaşamayacak öğretmenler başvursun.
 • Nis21
  Satış Temsilcisi Mist İnşaat San.tic.ltd.şti İstanbul Anadolu / Kadıköy Genel Nitelikler
  • En az Lise mezunu,
  • 18-35 yaşları arasında olan,
  • Ekip çalışmasına uyumlu,
  • Bilgisayar ve MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,
  • İkna kabiliyeti olan,
  • Sabırlı ve titiz,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
  . iyi düzeyde İngilizce dili olan,


  İş Tanımı

  • Müşteri Memnuniyeti standartları doğrultusunda satış sonrası hizmet vermek,
  • Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e- mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak
 • Nis19
  Sekreter Mist İnşaat San.tic.ltd.şti İstanbul Anadolu / Kadıköy İnşaat Satış Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere;
  -Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren,
  -Disiplinli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş,
  -Gelişime açık,
  -Araştırma yeteneği kuvvetli,
  -Telefon ve e-posta trafiğinin yönetilmesi,
  -Misafirlerin karşılanması
  -Yöneticisinin bilgisi doğrultusunda birimler arası iletişimi sağlayacak,
  -MC Office Programlarını kullanabilen
  -18-28 yaş arası bayan asistan(sekreter)alınacaktır.
 • Nis17
  Danışman Mist İnşaat San.tic.ltd.şti İstanbul Anadolu / Kadıköy Satış ofisi noktasında;gelen ziyaretçi,müşteri ve misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesini sağlayacak,diksiyonu düzgün,kişisel bakımına özen gösteren bayan personel alınacaktır.
 • Nis13
  Aşçı Lunch Box İstanbul Anadolu / Ümraniye ümraniyedeki şubemize aşçı ve aşçı yardımcısı aranıyor
 • Mar13
  Logo Destek Elemanı Aktif Yazılım Ltd.şti İstanbul Anadolu / Çekmeköy Çekmeköy'de bulunan ofisimize tam zamanlı çalışmak üzere Logo Destek Elemanı aramaktayız.
 • Mar9
  Estetisyen Bellatrix İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumlarımızda görevlendirilmek üzere;
  Lazer cilt bakımı ve vücut bakımı alanlarında deneyimli
  Ürün ve hizmet satışında başarılı
  Pozitif dinamik
  Prezentabl
  Takım çalışmasına uyumlu ve istekli
  İş disiplini ve sorumluluk sahibi
  İstanbul Anadolu yakasında Kartal ve Suadiye bölgeleri için estetisyen arayışımız bulunmaktadır.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.