Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Gaziantep iş ilanları

Toplam 4 iş ilanı
 • Mar6
  Satış Ve Destek Personeli Eylül İletişim Gaziantep / Şehitkamil Gaziantep Küsget sanayi sitesinde bulunan cep telefonu aksesuar satışı
  Türk Telekom bayi ve faturamatik fatura ödeme merkezimize;
  Ofis destek personeli alınacaktır.
  Aranan Nitelikler
  * İşkur kayıtlı,
  * 18-25 yaş arası,
  * İletişim yetenekleri güçlü,
  * Lise mezunu,
  * Bilgisayar bilgisi olan,
  * Fatura tahsilatı yapabilecek,
  * Hat satış, internet satış, fatura ödeme, aksesuar satışı yapabilecek,
  * İş yeri diğer işlerine bakabilecek,
 • Şub2
  Satış Danışmanı Avea Merve İletişim Avea Gaziantep / Şehitkamil avea mağazamızda çalışabilecek satış danışmanı arıyoruz çalıskan dürüst diksiyonu güzel bayan elaman arıyoruz
 • Eki25
  Editör Gaziantep Vatan Web Tasarım Gaziantep / Gaziantep Merkez Web Yazılım firmamızın geliştirdiği web sitelerinde editörlük yapabilecek tercihen bilgisayar kullanımından iyi derecede anlayan bay-bayan 5 kişi alınacaktır.
 • Mar28
  Servis Ve Temizlik Elemanı Erepan Turızm Gaziantep / Gaziantep Merkez MERKEZİ OFİSİMİZDE ÇAY VE TEMİZLİK İŞLERİNE BAKICAK MUTFAKDAN SORUMLU PERSONEL ARAMAKTAYIZ
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.