Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Eskişehir iş ilanları

Toplam 1 iş ilanı
 • Şub8
  Makale Yazarı Çarşı Medya Eskişehir / Tepebaşı GENEL NİTELİKLER
  Eskişehir ofisimizde bizimle çalışmak isteyen arkadaşlarda aradığımız özellikler şu şekildedir:
  Türkçe’nin yazım ve anlatım kurallarına tam anlamıyla hakim olmak.
  Okuduğu metinleri %100 özgün hale getirebilme özelliğine sahip olmak.
  Disiplinli çalışma koşullarına alışık olmak.
  Proje sorumluluğu alabilmek, verilen yazı işlerini hakkıyla yerine getirebilmek.
  Hızlı seviyede klavye kullanımına sahip olmak.
  1 dakikada en az 35 KELİME (SÖZCÜK), 1 saatte en az 1300 KELİME (SÖZCÜK) yazabilmek.
  Hızlı yazabilmenin yanı sıra noktalama ve imla kurallarını da uygulayabilmek.
  Bu özelliklerin tamamına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız mail yoluyla başvuru yapabilirsiniz.

  İŞ TANIMI
  Eskişehir merkezli olarak firmaların internet sitelerine içerik ve seo hizmeti sunan firmamıza içerik yazarları alınacaktır. Başlangıç olarak 1800-2200 TL arasında maaş ödemesi yapılacaktır.

  Çalışma saatleri 09.00-17.30 arasıdır. Her Pazar tatildir.
  Başvurular mail yoluyla olmalıdır.
Eskişehir’de İş Hayatı
Ülkemizin en gelişmiş, en modern şehirlerinden biri olan Eskişehir’de; iş hayatı da şehrin sosyal yaşantı ve yapısına bağlı olarak çok hareketli ve dinamik bir ivmeye sahiptir. Nüfus bakımından da ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olan Eskişehir; ülkemize de bu verilere uygun olan arz ve talebi sunar.
Eskişehir; yerlilerinin şehir merkezini terk edip başka şehirlere gitmediği, kendi insanıyla bütünleşen bir şehir olmakla birlikte, şehre dışardan gelen ziyaretçi ve özellikle üniversite okuyan öğrenciler şehrin nüfusunu olduğundan çok daha fazlasına çıkarırken bu durum; daha fazla işgücüne, daha fazla işyerine, daha çeşitli iş dallarına ihtiyaç duyulması demektir. Bu durum Eskişehir’deki iş yaşamının hareketlenmesine yol açar.
Şehircilik açısından muntazam yapısı ve sahip olduğu zenginliklerle dikkat çeken Eskişehir, insanlarının çoğu zaman dışarda vakit geçirdiği, yaşayan bir şehirdir. Şehrin bu özelliği, doğru işyeri açılması halinde rahatlıkla kâr elde edilebileceğini gösterir. Eskişehir’de birbirinden farklı ve güzel mekanlar, tarihi ve turistik bölgeler, değişik sektörlerde hizmet veren bol alternatifli teşebbüsler bulunur.
Eskişehir aynı zamanda tüm kamu ve özel hizmet binalarının bulunduğu, özel sektörde ise her iş dalından birden fazla alternatifin olduğu, her kulvarda olduğu gibi ekonomik anlamda dayaşayan bir şehirdir.
Eskişehir Eleman İlanı
Sosyal kimliğiyle ön plana çıkan Eskişehir’de eğlence ve yaşam alanları çok fazladır. Bu da hizmet sektöründe çalışabilecek işgücü ihtiyacını beraberinde getirir. Şehrin turist çeken birçok özel alanı olduğu gibi; rahatlıkla ve keyifle vakit geçirilebilecek tiyatro, sinema, müze gibi aktivite alanları da gayet fazladır. Şehrin en meşhur ürünü lüle taşı başta olmak üzere, gümüş ve altından yapılan takı ve hediyelik eşyalarla el sanatları da Eskişehir iş hayatının önemli bir alternatifidir. Üniversite şehri olarak anılan Eskişehir, geçici süreyle yaşayan nüfusunun çokluğuyla turizm ve otelcilik sektörlerine de göz kırpan bir şehir durumundadır. Aynı zamanda ülke çapında ünlü olan kaplıca ve içmeleri şehre çok sayıda turist çekerken, şehir merkezine birçok yerden ulaşımın kolay olması Eskişehir’i bir cazibe merkezi yapar. Eskişehir’de çalışacak personel de tüm bu alanlarda yeterli ve tecrübeli olmak durumundadır.