Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Erzincan iş ilanları

Toplam 1 iş ilanı
 • Mar12
  Forklift Operatörü Beşiktaşlar İnşaat San Tic Aş Erzincan / Erzincan Merkez MEB onaylı Forklift Operatörlüğü Belgesi bulunan,
  En az 3 yıl deneyimli,
  İş disipline sahip,
  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,
  Askerlik görevini tamamlamış.
  Erzincan merkezde ikamet eden
Erzincan'da İş Hayatı
Doğu Anadolu Bölgesi’nin Erzurum ve Van’la birlikte en önemli merkezlerinden olan Erzincan; teknoloji, sanayileşme ve iş hacmi açısından da bölgenin en önemli merkezlerinden biridir. Yıllardır en önemli geçim kaynakları arasında ilk iki sırada tarım ve hayvancılık bulunan Erzincan’da gelişim çağına uygun olarak sanayi ve teknoloji oldukça ileri gitmiş, dünyada trend olan tüm iş kolları Erzincan iş hayatında da görülmeye başlanmıştır.
Özellikle büyük deprem felaketi sonrasında gelinen durumda ekonomisi ve sosyal yaşamı oldukça olumsuz etkilenen Erzincan, bu zor günlerin ardından bölge insanının, yatırımcıların ve en önemlisi son yıllarda artarak büyüyen bir bütçeyle sağlanan devletimizin yardımlarıyla adeta küllerinden doğdu ve geçen zaman içerisinde sağladığı gelişimle ülkenin ekonomik anlamda canlı bir şehri olmayı başardı.
Erzincan; Türk İslam kültürüne örnek olan cami, medrese ve külliyeleriyle insanına benzersiz bir kültür sunarken, bu değerli yapıları sayesinde dışarıdan da gelir elde ediyor ve ülkemize turizm yoluyla büyük katkı sağlıyor. Uygun iklimine rağmen bugüne kadar kış turizmiyle ilgili somut adımların bir türlü atılmadığı Erzincan’da, devlet yardımı ve desteği sonucu artık kış turizmi de şehir ekonomisine kan sağlayacak kârlı ve büyük bir sektör olma yolunda ilerliyor.
Erzincan Eleman İlanı
Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Erzincan’da da; boşta olan işgücü, revaçta olan, sektörde aranılan ve kendi becerisinin bulunduğu iş kollarında çalışmak ister. Nüfus artışı, dünya genelinde olduğu gibi Erzincan’a da yansıyan gelişim ve dönüşümler yeni ihtiyaçlar doğurmuş, yeni ihtiyaçlar da yeni talepleri, dolayısıyla yeni iş kollarını, işyerlerini meydana getirip çalışan personele olan ihtiyacı arttırmıştır.
Tarım ve hayvancılık çalışmalarının da teknolojik aletler kullanılıp hızlandırılabilmesi, mühendislik, inşaat, elektrik elektronik sektörlerinin gittikçe büyüyüp güçlenmesi, bölgenin kendine özgü tatlarının endüstrileştirilip dünyaya ihraç edilerek şehrin gıda sektörünü büyütmesi çok sayıda bilgili, eğitimli kalifiye eleman ihtiyacı doğurmuş, istihdam edilmeyi bekleyen Erzincan insanları da kendilerini bu arayışlara uygun biçimde geliştirerek iş dünyasında bir denge sağlamışlardır. Erzincan ili eleman ilanlarına internet üzerinden kapsamlı bir aramayla ulaşılabilir.