Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Elazığ iş ilanları

Toplam 1 iş ilanı
  • Mar15
    Eğitmen Atölyepark Elazığ / Elazığ Merkez Yeni açılacak olan iş yerimizde part time çalışacak Bilgisayar öğretmenliği mezunu bayan personel alımı yapılacaktır.
Elazığ’da İş Hayatı
Çok değil, bundan yalnızca birkaç sene önce gelişim ve ekonomi anlamında ülkemizin en geride kalmış bölgesi sorulduğunda hep bir ağızdan Doğu ve Güneydoğu Anadolu cevabı verilirdi. Yapılan yatırımlar, teşvikler, devletin bölge üzerindeki ekonomi politikası gibi etkenler Doğu ve Güneydoğu’yu yeni bir cazibe merkezi haline getirirken; Gakgoşlar diyarı Elazığ da bu gelişme ve büyümeden üzerine düşen payı alan önemli bir merkez oldu.
Yazın bölge normallerinin üzerindeki sıcağı, kışın ise bölgenin diğer şehirlerine nispeten daha ılıman bir iklime sahip olması, Elazığ’ı bölgenin tarım ve hayvancılık için en elverişli şehri haline getiriyor. Ülkemizin Doğu sınırına en yakın şehirlerinden biri olma özelliği taşıyan Elazığ, bu konumu sayesinde sınır komşularımıza ihracat yaparak ekonomisinde gelişim sağlıyor. Elazığ’ın bu konumu; bütün ticaret alanlarında şehir adına büyük bir avantaj sağlarken, ticarette yenilik arayan girişimci ve yatırımcıların Elazığ’ı tercih etmesini sağlayarak, şehir için sıcak para ve iş girdisi yaratıyor.
Ekonomisinin büyümesi, eğitim düzeyinin gelişmesi ve medya desteği bulmasıyla ülke ve dünya içerisinde daha da ön plana çıkan, “saklı cennet” olduğunun farkındalığına varılan şehirlerimizden bir olan Elazığ, tarihi ve turistik yerleriyle de oldukça büyük bir ilgi uyandırıyor. Uygarlık tarihindeki varlığıyla önemli bir kültür mirası olan Harput, ülkemize gelen turistler tarafından keşfedilmeyi bekleyen en önemli bölgelerden.
Elazığ Eleman İlanı
Ekonomisi büyüyüp geliştikçe iş kolları ve çeşitliliği artan Elazığ, bu duruma bağlı olarak daha fazla çalışana ihtiyaç duyuyor. Becerinin ön plana çıktığı şoförlük, esnaflık, zanaatkârlık gibi alanlarda her zaman duyduğu işgücü ihtiyacını geliştiren Elazığ, tahsil oranının da artmasıyla devletin her türlü kademe ve kuruluşuna da kalifiye eleman veriyor.
Şehirdeki gelişimin kentleşmeye yansıması şehirde müthiş bir istihdam artışının varlığını beraberinde getirirken, inşaat ve mühendislik alanlarında Elazığlı yahut Elazığ’da eğitim almış genç nüfus, şehirdeki üretim gücünün önemli bir kısmını oluşturuyor. Elazığ hem büyümeye olan uygunluğu, hem nüfusu, hem de yeni kurulan iş sahaları fırsatıyla büyükşehirde iş bulamayan özellikle yeni mezunlarımız için de büyük bir şans olma özelliğini taşıyor.

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/siteler/bireleman.com/php/conf/funk.php on line 934