Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Diğer iş ilanları

Toplam 3 iş ilanı
 • Şub2
  Tabldot Ve Alakart Tecrübeli Aşçılar Deka Catering-Cezayir Diğer / Diğer TOPLU ÜRETİM ALANINDA TECRÜBELİ ,GRAMAJ KULLANMA VE RECETE UYGULAMADA BECERİLİ ,500-700 ÖĞÜN MEVCUTLU ŞANTİYE VE FABRİKA MUTFAKLARINDA ÇALIŞABİLECEK,KAMP YA DA LOJMANLARDA KALABİLECEK YURT DIŞI ÇALIŞMASINDA MAHZURU OLMAYAN,ALKOL KULLANMAYAN,HASTALIĞI OLMAYAN,PERSONEL ARAYIŞIMIZ VARDIR.ÜCRET AYLIK 6000.00 TL DİR.BİR YILLIK SÖZLEŞME YAPILIR VE 6 AYDA BİR 17 GÜNLÜK İZİN VERİLİR.VİZE UÇAK BİLETİ TARAFIMIZA AİTTİR.PASAPORT İŞLEMİ PERSONELE AİTTİR.PERSONEL CV İLE MÜRACAAT EDER.DETAYLI İŞ TECRÜBE VE ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN REFERANS TALEP EDİLİR.DİĞER DTAYLAR CV GELDİĞİNDE KİŞİ İLE İRTİBAT KURULDUKTAN SONRA VERİLİR.
 • Oca26
  Inşaat Uluslar Arası Danısmanlık Diğer / Diğer uluslar arası danışmanlıgını yapdıgımız fırmalar icin yurt dışi projelerde görevlendirılmek üzere elemanlara ihtiyac vardır
  inşaat ustasları demırıcı kalıpcı ustaları hazır beton santral operatörleri kamyon şöförleri jcb operatörleri loderci vasıflı vasıfsız elemanlara ihtiyac vardır yetkili kişi egemen beyle ihtibata gece bilirsiniz
 • Eki19
  Güzellik Danışmanı Kuaforbayan Diğer / Diğer Kazakistan'ın eski başkenti Almaata'da çalışacak profesyonel bayan kuaförleri aranmaktadır detaylar için arayınız
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.