Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Denizli iş ilanları

Toplam 7 iş ilanı
 • Nis4
  Denizli Ford Servisi İnlüer Otomotiv Doğuş Radyo Denizli / Denizli Merkez Denizli Ford özel servisi Ünlüer otomotivde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.
  Usta , Kalfa ve yetiştirilmek üzere çıraklar alınacaktır. • Ara10
  Komi Gaziantephan Denizli / Denizli Merkez SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ karşısında bulunan alkolsüz lokantamıza 16-25 yaşları arasında bay veya bayan komi alınacaktır.
  Çalışma saatleri 10:00-22:00 dir.
  Hafta tatili pazartesi günleridir.
 • Ara10
  Bulaşıkcı Gaziantephan Denizli / Denizli Merkez SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ karşısında bulunan alkolsüz lokantamıza 18-40yaşları arasında bayan bulaşıkcı alınacaktır.
  Çalışma saatleri 12:00-22:00 dir.
  Hafta tatili pazartesi günleridir.
 • Oca11
  Tekstil Turteks Denizli / Denizli Merkez usta makinacılar ve yetiştirilmek üzere elemanlar
 • Oca11
  Tekstil Turteks Denizli / Denizli Merkez usta makinacılar ve yetiştirilmek üzere elemanlar
 • Eki26
  Işletme Müdür Yrd,komi,garson,bulaşıkcı, Gözde Çamlık Pastaneleri Denizli / Denizli Merkez firmamızda yeni bir konsept değişikliği yapıyoruz burada çalışacak bay - bayan deneyimli iş arkadaşları arıyoruz müracaatlar cv ile bire bir yapılacakdır lütfen iletişime geçiniz
 • May19
  Usta Makineciler Askem İş Elbiseleri Denizli / Denizli Merkez USTA BAY YADA BAYAN MAKİNECİLER ARANMAKADIR.
Denizli'de İş Hayatı
Horozuyla ünlü ilimiz Denizli, iş hayatında da kendine özgü girişim ve iş kollarıyla kendine önemli bir yer edinmiştir. Sahip olduğu zenginlikleri ticaret hayatına kazandırıp gelir elde etmeyi başaran Denizli, özellikle tekstil sektöründe verdiği ürünlerle, dünyaya ihraç ettiği mallarla ülke ekonomisine katkı sağlar.
Ege Bölgesi’nin en önemli merkezlerinden Denizli, tarıma elverişli arazileri ve yağmurlu iklimi, yeşil doğasıyla tarım anlamında oldukça verimli topraklara sahiptir. Özellikle Ege Bölgesi ile bütünleşmiş bitkileri yetiştirip ülkemize ve dünyaya ihraç eden Denizli; özellikle zeytin ve zeytinyağı üretimi ile dikkat çeker. Sanayi olarak tekstil alanında ünlenen Denizli, kendine özgü kumaş ve dokumalarıyla ülkemizde bu alanda ayrı bir yere sahiptir.
Denizli’de çiftçilik; son yıllarda devletin çiftçiye sağladığı destek ve teşviklerle daha da fazla üretim alan bir sektör haline gelmiştir. Tarım ve tarım sanayisi ürünleri, Denizli’de ticareti sürükleyen unsurların başında gelir. Hızla sanayileşen şehirde artık üretime teknoloji de dahil olmuş durumdadır.
Denizli’nin dünyaya açılan kapısı Pamukkale, doğal ve eşsiz yapısı ile şehre her an, her mevsim turist çekebilen ve buna bağlı olarak gelir getiren muhteşem bir güzelliktir. Denizli ve Ege turizminin öncüsü olan Pamukkale, Denizli’de turizm sektörünün işleyebilmesini sağlamıştır.
Denizli Eleman İlanı
Tarım, tekstil sanayi, turizm gibi sektörlerdeki atılımı ve gelişimiyle adını duyuran Denizli, son yıllarda artan bir sanayi gelişimi ve sanayici kitlesine sahiptir. Teknolojideki gelişme ve globalizm, dünyanın her yerinde bulunabilecek olanakların Denizli’ye de gelmesini sağlamış ve şehrin üretimine büyük katkı sağlamıştır. Eğitim düzeyinin de tıpkı üretim gibi gitgide geliştiği Denizli’de genç ve özellikle üniversite mezunu nüfus, tüm dünyada revaçta olan sektör ve mesleklere yönelim içerisindedir.
Çağımızın işkolları olan mühendislik, bilgisayar, programlama, genetik, sanayi gibi işlerde taze işgücüne ihtiyaç duyan Denizli, kendi geleneği olan tarım, tekstil ve turizm alanlarında da yine nitelikli işgücü üretmeye devam etmekte. Denizli’de istihdam genellikle bu sektörler üzerinden yapılırken; hizmet sektörü için aranan nitelikli işleri yapabilecek işgücü arayışı da oldukça üst seviyede.