Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Çanakkale iş ilanları

Toplam 3 iş ilanı
 • Oca23
  Mağaza Müdür Yardımcısı Mutluder Mutlu Deri Mağazacılık Çanakkale / Çanakkale Merkez Planlama ve organizasyon becerileri güçlü,
  En az lise mezunu
  İletişim ve empati yeteneği güçlü,
  takım çalışmasına yatkın
  Değişime ve yeniliğe açık
  Yüksek motivasyonla çalışan
  Spora ilgi duyan ve güncel spor olaylarını takip eden
  Markanın bakış açısı ve değerlerini daima hayata geçiren bir marka elçisi olmak
  Mağazanın satış performansının ve hedeflerinin farkında olup beklentileri karşılamak veya aşmak
  Verimli satış alanı kontrolleri gerçekleştirmek ve sürekli olarak alanındaki müşterilere ve aktivitelere hakim olmak
  Müşteri servisi standartlarını uygulayarak müşterilerin beklentilerini karşılamak veya aşmak
  Tüm mağaza operasyonlarını güvenli, etkili ve verimli bir biçimde yerine getirmek
 • Oca12
  Satış Temsilcisi Özel Sergün Gün Isı San.tic.ltd.şti. Çanakkale / Çanakkale Merkez Merkezi Antalya'da bulunan SER-GÜN Güneş Enerji Sistemleri'nin ÇANAKKALE ŞUBE Müdürlüğü'nde SU ARITMA OSMOS,GÜNEŞ ENERJİSİ,ISI POMPASI,PV SAHA Satış Personeli olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler
  ÇANAKKALE veya çevre ilçelerde ikamet eden,
  25 yaş ve üzeri, SU ARITMA,GÜNEŞ ENERJİSİ,ISI POMPASI tanıtım ve satış alanında deneyimli,
  Satışı sanat olarak gören, iletişim yeteneği kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,
  Sorumluluk alıp, işini takip eden, takım ruhuna sahip,
  Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren,
  Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
  B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıp seyahat engeli bulunmayan,
  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 • Eki27
  Bölge Satış Temsilcisi Kalesu Arıtma Çanakkale / Biga Çanakkale bölgesinde satış yapabilecek ve kendi ekibini kurabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.