Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Bursa Osmangazi iş ilanları

Toplam 8 iş ilanı
 • Haz18
  Düz Makineci Bursalı Tekstil Bursa / Osmangazi Havlu üretimi yapan firmamıza;

  *19-45 yaş arası
  *vardiyalı çalışabilecek
  *tecrübeli

  ''düz makineciler'' alınacaktır.
 • Şub5
  Servis Elemanı Green Prusa Otel Bursa / Osmangazi GREEN PRUSA Otel restaurant bölümümzde görevlendirilmek üzere ;

  ,*Aktif, dinamik,

  *Güleryüzlü,

  *Diksiyonu düzgün,

  *Bay, bayan servis elemanı alınacaktır.

  *tüm sosyal haklar mevcut olup görüşmeler yüzyüze yapılacaktır.

 • Ara8
  Makinacılar Kozlu Tekstil Bursa / Osmangazi HAFTALIK ÜCRETLE ÇALIŞACAK

  BAYAN MAKİNACILAR ALINACAKTIR.
 • Eki4
  Tasarımcı Kemal Reklam Bursa / Osmangazi Kemal Reklamda çalışacak deneyimli TASARIMCI aranıyor
 • Mar16
  Daire Satış Elemanı Bençin İnşaat Bursa / Osmangazi Bursa Osmangazi - Hamitler mahallesinde bulunan 2 etaplık inşaatımız için ;
  Osmangazide ikamet eden,
  Diksiyonu ve giyimi düzgün,
  Sunum ve satış konularında tecrübeli,
  Bilgisayarı kullanabilen,
  20-30 yaşları arası, bekar eleman aranmaktadır.
  İzin günü HAFTAİÇİDİR.
  İLETİŞİM İÇİN CEP NUMARASINI KULLANINIZ
 • Mar14
  Özel Organizasyon Ustası Kayra Yemek San. Tic. Ltd. Şti. Bursa / Osmangazi Özel organizasyonlarımızda, firmayı en iyi şekilde temsil edecek sunumu sağlayacak, personeli ve alanı organize edebilecek tecrübeli sunum aşçısı
 • Eki23
  Hik Yapı Reklam Uzmanı Hik Yapı Bursa / Osmangazi Aranan Nitelikler
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  Pazarlama iletişimi, reklam, medya planlama alanında müşteri veya ajans tarafında en az 5 yıl deneyim sahibi,
  Bütçe yönetimi tecrübesi olan,
  Reklam ajansları, medya planlama ve satın alma ajansları ile çalışma konusunda deneyimli ,
  İyi düzeyde İngilizce bilen,
  Analiz ve raporlama becerisine sahip,
  İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı,
  Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
  MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,
  Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,
  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  Bursa’da ikamet eden.
 • Haz10
  Ön Muhasebe & Satış Bençin İnşaat Bursa / Osmangazi Şirketimizin Bursa Hamitler mahallesi inşaat ofisinde; ön muhasebe ve daire satışında çalışacak, 18-25 yaş, en az lise mezunu bayan eleman alınacaktır
Bursa’da İş Hayatı
Ülkemizin en önemli turizm, tekstil ve ticaret merkezlerinden olan Bursa’da iş hayatı oldukça hareketli geçer. Hatta şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, şehrin kendine özgü bir iş hayatı vardır. Ülkemizin en önemli şehirlerinden Bursa, kendi sanayisi kadar büyükşehirlere yakınlığıyla da kendisine ticari anamda büyük bir avantaj sağlar.
Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkentlerinden Bursa şehri, hem Osmanlı medeniyetinin, hem de günümüz çağdaş Türkiye’sinin izlerini taşıyan kozmopolit bir şehirdir. Bu yönüyle alıcıların her türlü zevk ve beğenisine hitap eder. Bursa denince akla gelen ilk şeylerden biri, şehrin dünyaca ünlü tekstil ürünleridir. Direkt olarak ipek böceğinden elde edilen kumaşlarla üretilen tekstil ve dokuma ürünleri, Bursa’nın ticarette dış dünyaya açılan penceresidir.
Bursa’nın dünyaya açılan bir başka yüzü Uludağ, kış turizmi denildiğinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önemli merkezlerinden biridir. Uludağ her yıl kış aylarında çektiği turistle ülkemiz turizmine ilaç olurken turizm otelcilik sektöründe de pek çok kişinin istihdam edilmesini sağlar. Uludağ’ın varlığı özellikle kış aylarında Bursa turizm ve ekonomisini farklı boyutlara taşır.
Bursa’nın bir başka ünü de yöresel lezzetlerinden ve damak tadından gelir. Bursa şehri; sadece Türkiye değil, aynı zamanda dünya mutfağına müthiş lezzetler sunar. Şeftali, kestane şekeri, İnegöl köfte gibi Bursa’ya ait birçok lezzet dünyaya ihraç edilir ve ülkemize gelir olarak geri döner.
Bursa Eleman İlanları
Tekstil ve otomotiv sektörlerinin başı çektiği sanayisi ile ön plana çıkan Bursa, sanayinin her kademesinde çalışabilecek nitelikli elemanlar için geniş bir iş yelpazesi sağlar. Bunun yanında turizm ve otelcilik sektöründe yeterli eğitimi almış yahut gerekli tecrübeye sahip insanlar da muhakkak bu harika şehirdeki iş imkanlarını gözden geçirmelidir. Çarşılarıyla ünlü olan Bursa’da ticaret ve özellikle esnaf dükkanları son derece revaçtadır. Girişimcilerin hiç çekinmeden yatırım yapabilecekleri güzellik ve yeterlilikteki Bursa şehrinde hem dükkanlar, hem de fabrikalar için işçi, işgücü yahut hizmet alımı her dönem için mümkündür. Nüfus yoğunluğu ve sosyal yaşantısı ile Bursa, çalışmak için şehir değiştirmek zorunda olan işgücü için de harika bir yaşam alanı olacak, her sektörden çok sayıda fabrikasıyla çoğu işçiye kucak açacaktır.