Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Bursa Kestel iş ilanları

Toplam 2 iş ilanı
 • Haz23
  Vasıfsız Eleman Aysoy İplik Bursa / Kestel Bursa'nın Kestel ilçesinde tekstilin fantazip iplik alanında çalışmaktayız.
  8*4 - 4*12 - 12*8 olmak üzere 3 vardiya programında çalışmaktayız.
  Maaş+sgk+servis+yemek vardır.
  Servis güzergahı;Kestel,Gürsu,Arabayatağı,Yüksek İhtisas,Duaçınarı VE Gökdere Bulvarı.
  Başvuruda bulunmadan yapılan aramalar dikkate alınmayacaktır!


  Aranan Nitelikler
  Öncelik gürsu-kestel bölgesinde ikamet eden,
  Vardiya sistemine ayak uydurabilecek,
  Takım çalışmasına yatkın,
  Sorumluluk sahibi,
  Yetiştirilmek üzere ,
  Vasıfsız (bayan) eleman aramaktayız.
 • Nis4
  Muhasebeci Vepa Dokuma Örme Tekstil San. Ve Tic. Ltd.şti. Bursa / Kestel FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TERCİHEN ZİRVE PROGRAMINI KULLANABİLEN, SMMM RUHSATINA SAHİP BAYAN MUHASEBECİ ALINACAKTIR.
Bursa’da İş Hayatı
Ülkemizin en önemli turizm, tekstil ve ticaret merkezlerinden olan Bursa’da iş hayatı oldukça hareketli geçer. Hatta şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, şehrin kendine özgü bir iş hayatı vardır. Ülkemizin en önemli şehirlerinden Bursa, kendi sanayisi kadar büyükşehirlere yakınlığıyla da kendisine ticari anamda büyük bir avantaj sağlar.
Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkentlerinden Bursa şehri, hem Osmanlı medeniyetinin, hem de günümüz çağdaş Türkiye’sinin izlerini taşıyan kozmopolit bir şehirdir. Bu yönüyle alıcıların her türlü zevk ve beğenisine hitap eder. Bursa denince akla gelen ilk şeylerden biri, şehrin dünyaca ünlü tekstil ürünleridir. Direkt olarak ipek böceğinden elde edilen kumaşlarla üretilen tekstil ve dokuma ürünleri, Bursa’nın ticarette dış dünyaya açılan penceresidir.
Bursa’nın dünyaya açılan bir başka yüzü Uludağ, kış turizmi denildiğinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önemli merkezlerinden biridir. Uludağ her yıl kış aylarında çektiği turistle ülkemiz turizmine ilaç olurken turizm otelcilik sektöründe de pek çok kişinin istihdam edilmesini sağlar. Uludağ’ın varlığı özellikle kış aylarında Bursa turizm ve ekonomisini farklı boyutlara taşır.
Bursa’nın bir başka ünü de yöresel lezzetlerinden ve damak tadından gelir. Bursa şehri; sadece Türkiye değil, aynı zamanda dünya mutfağına müthiş lezzetler sunar. Şeftali, kestane şekeri, İnegöl köfte gibi Bursa’ya ait birçok lezzet dünyaya ihraç edilir ve ülkemize gelir olarak geri döner.
Bursa Eleman İlanları
Tekstil ve otomotiv sektörlerinin başı çektiği sanayisi ile ön plana çıkan Bursa, sanayinin her kademesinde çalışabilecek nitelikli elemanlar için geniş bir iş yelpazesi sağlar. Bunun yanında turizm ve otelcilik sektöründe yeterli eğitimi almış yahut gerekli tecrübeye sahip insanlar da muhakkak bu harika şehirdeki iş imkanlarını gözden geçirmelidir. Çarşılarıyla ünlü olan Bursa’da ticaret ve özellikle esnaf dükkanları son derece revaçtadır. Girişimcilerin hiç çekinmeden yatırım yapabilecekleri güzellik ve yeterlilikteki Bursa şehrinde hem dükkanlar, hem de fabrikalar için işçi, işgücü yahut hizmet alımı her dönem için mümkündür. Nüfus yoğunluğu ve sosyal yaşantısı ile Bursa, çalışmak için şehir değiştirmek zorunda olan işgücü için de harika bir yaşam alanı olacak, her sektörden çok sayıda fabrikasıyla çoğu işçiye kucak açacaktır.