Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Balıkesir iş ilanları

Toplam 3 iş ilanı
 • Eyl29
  Mks Devo Balıkesir / Bandırma MKSDEVO KİMYA SAN.TİC.A.Ş - Bandırma
  Ağır ve Tehlikeli İşler Sınıfı işyerimizde çalışacak, vasıflı veya vasıfsız, bay eleman olmak.

  Bandırma veya Gönen de ikamet eden-edebilecek.

  Askerliğini yapmış

  İş Türü: Tam zamanlı

  İş Konumu:

  Bandırma
 • Mar12
  Yaren Mobilya Balıkesir / Bandırma mağazamızda çalıştırılmak üzere diksiyonu düzgün,satış odaklı,kendine güvenen bayan satış personeli aranmaktadır.
 • Nis15
  Aras Spor Deniz Oyuncak Outdoor Mlz Paz Tic Ltd Şti Balıkesir / Edremit firmamız spor deniz oyuncak outdoor balık av sektöründe toptan ve parekende(mağaza) satış yapmaktadır.mağazamızda satış yapma tecrübesı olan,mağaza düzen tertip temızlık sorumlulularını yüklenıcek,alım satım fatura kayıt işlemleri takıbınde bulunacak müşteri ilişkilerinde deneyimli diksiyonlu personel alınacaktır
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.