Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Aydın iş ilanları

Toplam 3 iş ilanı
 • Şub23
  Part Tıme Yatılı Yatısız Lal Kozmetik Aydın / Aydın Merkez Günde sadece 5 saat  (10:30 ile 15:30) saatleri arasında saha satışında sensitive diş macunu satışı yapabilecek AYDIN ve çevresinde 5 kişilik ekip ile çalışacak 17--35 yaş arası  bayan elemanlar alınacaktır
  1500 tl net maaş+prim+ evden alıp eve bırakma
  Ücretler haftalık olarak ödenir
  Not: şehir dışından gelenler için kalacak yer imkanı sağlanır
  İNTERNETNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMAYINIZ TLF İLE ARAYARAK BAŞVURU YAPINIZ.
 • Oca26
  Part Tıme Yatılı Yatısız Bayan Eleman Aydın Lal Kozmetik Aydın / Aydın Merkez ALANYA VE AYDIN ŞUBELERİMİZ İÇİN ELEMAN ALIMI ...GÜNDE SADECE 5 SAAT (10:30 İLE 15:30) SAATLERİ ARASINDA SAHA SATIŞINDA ÇALIŞABİLECEK 17--35 YAŞ ARASI BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR... 1500 TL NET MAAŞ+PRİM+ SERVİS İMKANI....

  İŞİN TANIMI:: SENSITIVE DİŞ MACUNU TANITIM VE SATIŞI YAPILACAK SAHADA TANITIM AMAÇLI 10 TLDEN SATIŞLARI YAPILACAKTIR.....

  NOT: ÜCRETLER GÜNLÜK VE HAFTALIK OLARAKTA ÖDENİR... BAŞVURULAR İÇİN SİTE ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMAYIN SADECE TLF İLE ARAYINIZ...

  NOT: ŞEHİRDIŞINDAN GELENLER İÇİN KALACAK YER TEMİN EDİLİR...
 • Şub25
  Gayrimenkul Danışmanlığı Villamax Gayrimenkul Aydın / Kuşadası KUŞADASI Villamax Gayrimenkul 'de emlak danışmanlığı yapacak bay ve bayan arkadaşlar arıyoruz..
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.