Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Antalya iş ilanları

Toplam 35 iş ilanı
 • Ara7
  Lal Kozmetik Antalya / Alanya PART TIME GÜNDE SADECE 5 SAAT (10:30 İLE 15:30) saatleri arasında çalışacak 17--35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır maaş: 1500 tl + prim...
  İŞİN TANIMI: sensıtıve diş macunu satışı yapılacak 5 bayan eleman alınacak alanya ve çevresinde saha çalışmasında çalışılacak.. araç ile evden alınıp tekrar eve bırakılacak başvuru için tlf ile arayın siteden başvuru kabul edilmeyecek..
  NOT: alanya dışından gelecekler için kalacak yer vardır:..
  NOT: ücretler haftalık olarak ödenir:.....
 • Eki3
  Atlas Hazır Beton Ltd.şti. Antalya / Kaş HAZIR BETON SANTRALİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE KIRKAYAK MİKSER ARACI KULLANAN VE BELGELERİ TAM OLAN DOLGUN MAAŞ YEMEK KONAKLAMA SİGORTA KARŞILANACAKTIR.
 • Eki3
  Atlas Hazır Beton Ltd.şti. Antalya / Kaş KENDİ TAŞ OCAĞIMIZDA ÇALIŞACAK DENEYİMLİ OPERATÖRE İHTİYAÇ VARDIR. DOLGUN MAAŞ
 • Eyl24
  Lufthansa Intouch Antalya / Antalya Merkez Willst Du flexibel und bequem von zu Hause aus arbeiten? Möchtest Du lange Anfahrtszeiten zur Arbeit vermeiden? nHast du Freude daran, Kunden in ihrer Reiseplanung an die unterschiedlichsten Orte der Welt zu unterstützen und zu beraten? Dann werde Teil unseres Teams und verhelfe unseren Passagieren zu eindrucksvollen Reiseerlebnissen mit der Lufthansa.

  Deine Aufgaben:

  - Du repräsentierst den Lufthansa Serviceanspruch durch Dein individuelles Eingehen auf die Wünsche der Passagiere
  - Flugreservierungen
  - Sitzplatzbuchungen
  - Flugumbuchungen
  - Gepäckermittlung und Schadenregulierungen
  - Produkt- und Tarifinformationen
  - Onlinebuchungen
  - Betreuung von Chats auf Lufthansa.com
  - Vielfliegerbetreuung
  - Bearbeitung von Fehlerreports

  Dein Profil:

  - Quereinsteiger idealerweise erste Erfahrungen im Kundenservice
  - Deutschkenntnisse auf muttersprachlichem Niveau und Englischgrundkenntnisse
  - Sichere PC Kenntnisse
  - Kundenorientiertes Denken, kommunikativ und lösungsorientiert
  - Du verfügst über einen ruhigen, abtrennbaren Arbeitsbereich in Deiner Wohnung und eine dedizierte Internetleitung

  Was wir Dir bieten:

  - Sicheres gutes Gehalt zum Monatsende
  - Professionelle Einarbeitung
  - Arbeiten von zu Hause aus
  - Flexible Arbeitszeitmodelle und Angebot von flexiblen Splitt-/Schichten
  - Attraktive Mitarbeiterkonditionen und Flugrabatte nach Beendigung der Probezeit
  - Benefits bei Mobilfunkanbietern und Online-Shops, Rabatte in verschiedenen Freizeit- und Tourismusbereichen
  - Gesetzlicher Jahresurlaub + Sonderurlaub von 4 Tagen jährlich
  - Essensgutscheine (Sodexho)
  - Staatliche und private Krankenversicherung
  - Schichtzuschlag
  - Bonusmodell
  - Unterstützung für Internetkosten
  Evden calisacak elemanlar araniyor!
  Bewerbungen einfach an Lufthansaagency@outlook.com
  oder anrufen unter 05433281503
 • Tem30
  Naz İkram Hizmetleri Antalya / Muratpaşa E EHLİYET ,SRC VE PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP,ANTALYA VE CİVARI OTEL BÖLGELERİNİ BİLEN ,28-45 YAŞ ARASI ,EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN ,TAKIM ARKADAŞI ARANIYOR.
 • Tem20
  Naz İkram Hizmetleri Antalya / Muratpaşa TEKNİK LİSE MEZUNU , B EHLİYET SRC BELGESİNE SAHİP , SOĞUTMA TEKNİSYENLİĞİ TECRÜBESİ OLAN , 25-40 YAŞ ARASI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR....
 • May2
  Lal Kozmetik Antalya / Alanya PART TIME GÜNDE SADECE 5 SAAT (10:30 İLE 15:30) SAATLERİ ARASINDA SAHADA ALANYA VE ÇEVRESİNDE PROMOSYON ÜRÜN SATIŞINDA 17-35 YAŞ ARASI  AYLIK NET:1300 TL MAAŞ+PRİM+SERVİS İMKANI İLE BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR..
 • Nis12
  Adalar Turizim Antalya / Kaş Antalya Kaş Kalkanda bulunan işletmemizde çalışacak deneyimli ve deneyimsiz arkadaşlar arıyoruz kalacak yer yeme içme vardır.
 • Nis12
  Adalar Turizim Antalya / Kaş Antalya Kaş Kalkanda bulunan işletmemizde çalışacak tercrübeli veye tercrübesiz arkadaşlar arıyoruz kalacak yer verilecektir.
 • Mar25
  Sarper İnşaat Antalya / Muratpaşa inşaat firmamızda çalışacak mobilya ustası iş arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.
 • Mar24
  Okurcalar Kuaför Antalya / Alanya Okurcalar' da 5 yıldızlı otel içi kuaförümüze işinde deneyimli bayan kuaförü manikür pedikür elamanı aranıyor.
 • Mar12
  Sövekent Antalya / Döşemealtı Fabrikamıza solidworks programı kullanımında en az üç yıl deneyimli teknik çizim uzmanı alınacaktır.

  Kalıp ve makine üzerine iş yapılacaktır.

  - En az üç yıl deneyim
  - Referans verebilecek
  - Solidworks programına hakim
  - İş ahlakına sahip
  - Uyumlu
 • Mar12
  Şampiyon Döner Antalya / Antalya Merkez Motor Ehliyetli Paket Servıs Elamanı Tecrubeli
  en az 3 yıl tecbureli seri calışan elemana ıhtıyacımız wardır
 • Mar11
  Caretta Optik Antalya / Manavgat Otel AVM içerisinde bulunan optik mağazamızda çalıştırılmak üzere;

  *İleri seviyede Almanca veya İngilizce bilen,
  *Optik satış tecrübesi olan,
  *İkna kabiliyeti yüksek,

  Acil satış temsilcisi / Tezgahtar aranmaktadır.

  Maaş + Prim + SSK + Yol + Yemek
 • Mar10
  Özkoza A.ş. Antalya / Muratpaşa Petrol ve inşaat üzerine faaliyet gösteren firmamızın Markantalya civarındaki ofisine bayan satınalma sorumluları ve sekreter alınacaktır.
  Aranılan şartlar ;
  En az lise mezunu olmak
  Aktif olarak araç kullanabilmek,
  Prezentabl olmak.
Antalya bacasız sanayinin yani turizmin Türkiye’deki kalbi olan şehrimizdir. Yılda milyonlarca turistin yaz kış demeden uğradığı Türkiye ekonomisine çok büyük katkılar sağlayan şehirdir. Turizmin lideri olan şehir ülke genelinde turizm beşiği olarak unvan almış durumda.
Antalya daha çok turizm üzerine yoğunlaşmış ekonomik faaliyetlere sahip olsa da pazarlama, eğitim ve hizmet sektörlerinde de çok büyük ekonomik faaliyetler vardır.

Antalya iş ilanları ve sektörlerini detaylı bir şekilde incelersek şu bilgileri elde etmiş oluruz:
1. Antalya sadece Türkiye’nin değil dünyanın önemli turizm şehirleri arasındadır. Yüzlerce birbirinden farklı kaliteye sahip otel ve pansiyona sahip olan şehir turizm ile birlikte konaklama sektöründe de ülkenin liderlerinden bir tanesidir.
2. Antalya Afrika, Asya ve Avrupa arasında yer alan ve köprü vazifesi gören önemli bir ticaret merkezidir. Son derece kalabalık ve 7 gün 24 saat işlek olan limanlara sahiptir. Ticaretin üst düzey olmasından dolayı başta vasıflı elemanlar olmak üzere yüz binlerce vasıflı ve vasıfsız işçiye ihtiyaç vardır. Özellikle yaz zamanlarında iş ilanları sayısı tavan yapabiliyor.
3. Turizm sektöründen kaynaklı olarak hizmet ve yemek içme sektörleri de son derece gelişmiştir. Gelen turistlerin çok iyi bir şekilde ağırlanması için bu sektörlere ciddi önemler verilmiş ve birbirinden kaliteli restoranlar, kafeler, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, turistik rehber merkezleri gibi mekanlara sahiptir.
4. Antalya’ya yapılan istatistiklere göre sene içerisinde 9 ile 10 milyon civarında turist geliyor. Bu turistler sürekli olarak alışveriş yapacağından dolayı Antalya’da satış ve pazarlama sektörleri de ekonomik faaliyetler arasında ciddi bir paya sahiptir.
5. Antalya bu sektörlerin haricinde ayrıca sanayide de üst seviye gelirlere sahiptir. Şehir genelinde yer alan fabrikalar aracılığı ile birlikte çok sayıda sanayide üretim yapılıyor ve ihracatlar gerçekleştiriliyor.

Görüldüğü üzere şehir birçok sektörlerde ciddi boyutlarda ekonomik faaliyetlere sahiptir. Antalya eleman ilanları daha çok şu sektörler üzerine yoğunlaşmıştır:
1. Turizm
2. Konaklama
3. Hizmet
4. Satış ve Pazarlama
5. Eğitim
6. Sağlık
7. Yapı ve İnşaat
8. Sanayi