Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Adana iş ilanları

Toplam 16 iş ilanı
 • Ağu31
  Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu Adana / Yüreğir YÜREĞİRDE TEK OLAN KURUMUMUZDA İNGİLİZCE DERSLERİNE GİREBİLEN FORMASYONLU YADA TESOL BELGELİ ÖĞRETMEN ARANMAKTADIR.
  İLGİLENENLERİN TELEFONLA RANDEVU ALIP MÜLAKATA KATILMALARI ZORUNLUDUR.
 • Tem28
  Jet Emlak Danışmanlığı Adana / Seyhan jet emlak danışmanlığı olarak yeni satış danışmanı ve müşteri temsilcisi ekip arkadaşları alınacaktır.giyimine önem gösteren,diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek ve en az B sınıfı ehliyeti olacak arkadaşlar tercihimizdir ofisimiz türkmenbaşı bulvarındadır maaş+prim şeklinde çalmaktayız.birbirimizi tanımak ve daha iyi anlamak için görüşmelerimizi telefondan değil ofisimizde kahve içerek yapmaktayız
 • Tem6
  Ermed Medikal Ltd. Şti. Adana / Seyhan 18-25 yaş arası askerlik problemi olmayan ürün satışı yapabilen bilgisayar kullanabilen çalışkan erkek eleman aranmaktadır.
 • Mar17
  M&m Özel Eğitim Merkezi Adana / Çukurova 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında MASAL DÜNYASI ANAOKULUNDA görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümünde 4 yıllık Lisans veya 2 yıllık Ön lisans eğitimi almış,

  • Anaokulu Öğretmeni olarak en az 1 veya 2 yıl çalışmış,

  • 35 yaşını aşmamış,

  • Ekip çalışmasına uyumulu, tam zamanlı çalışacak,

  • Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen,ÖĞRETMENLER alınacaktır.
 • Mar12
  Yücel Emlak Adana / Adana Merkez SAHA SATISDA CALISACAK TECRÜBELI TECRÜBESIZ EKIP ARKADASLARI ARAMAKTAYIZ
 • Oca30
  Marmara Hasar Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti Adana / Seyhan MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE SAHADA GÖREV YAPMAK ÜZERE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TARAFIMIZCA EĞİTİLMEK ÜZERE TEMSİLCİLER ARANMAKTADIR.

  NOT:( AYRICA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN OFİS ELEMANI ARANMAKTADIR)
 • Oca30
  Kalender Eğt. Kurumları Adana / Seyhan KURUMSAL OFİSİMİZ İÇERİSİNDE TELEFON VE E-MAİL TRAFİĞİNİ KONTROL EDEBİLECEK; DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMDE BECERİLİ BAYAN ELEMAN ARAMAKTAYIZ..
 • Oca30
  Marmara Hasar Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.şti. Adana / Seyhan MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE SAHADA GÖREV YAPMAK ÜZERE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TARAFIMIZCA EĞİTİLMEK ÜZERE TEMSİLCİLER ARANMAKTADIR.

  NOT:( AYRICA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN OFİS ELEMANI ARANMAKTADIR)
 • Oca28
  Matek Danışmanlık Adana / Seyhan En az Yüksek okul mezunu
  İletişim becerileri yüksek
 • Kas14
  Berkgroup Temizlik Adana / Seyhan reklam ve temizlik firmamıza öfis idaresi telefon trasfigini yonetecek çay kahve temizlik işlerni yapacak bayan sekreter alıncaktır
 • Kas11
  Berkgroup Temizlik Adana / Seyhan ev ofis inşaat sonrası temizliklerinde çalışabilecek: maaş + yemek+ ssk şartları ile çalışacak ev ofis inşaat sonrası temizliginde tecrübeli TEMİZLİK MAKİNALARI KULLANABİLECEK....tecrübeli BAY VE BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR..
 • Eki25
  Ayaz Eğitim Kurumları Adana / Yüreğir ayaz eğitim kurumları
 • Haz24
  Uzman Teknik Hırdavat Adana / Seyhan ÖN MUHASEBE TUTABİLECEK VE MAĞAZAMIZA GELEN MÜŞTERİLERİMİZLE DİALOG SAĞLICAK TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ
 • May24
  Internatıonal Hawk Team Adana / Adana Merkez EN AZ LİSE MEZUNU
  PREZANTABL
  BAY VE BAYAN
  YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN
  YETİŞTİRİLMEK ÜZERE YÖNETİCİ ADAYLARI
 • Mar23
  Yıldıraklar Basın Dağıtım Adana / Çukurova ADANA İLİ İÇERİSİNDE HÜRRİYET GAZETESİ ABONE YAPMA ÇALIŞMALARI

  hdpower44@gmail.com adresine fotoğraflı CV ile başvurunuz.
Adana ilimiz, ülkemizi global seviyede ün salmış olan Adana Kebabı ile temsil ediyor. Ülkemizin sayılı ticaret ve kültür merkezleri arasında yer alan ilde iş sektörü birden fazla kollara ayrılarak yaşamaya devam ediyor. Adana ili,ülkemizdeki 4. Bölge maden zengini ildir. Yani bu da demek oluyor ki ülkemizin en zengin maden bölgesine sahip illerden birisidir. Tarihi geçmişi incelendiğinde ülkemizde sanayi sektörünün ilk geliştiği, ilk fabrikaların, ilk sanayi sektörü şirketlerinin burada kurulduğu görülüyor. Yıllar önce yapılan Seyhan Barajı ile birlikte tarım sektörüne teknoloji kazandırılmış ve böylelikle verimlilikte artış göstermiştir. Tarım sektöründe yaşanan bu gelişmeler sadece tarım sektörünü etkilemedi. Ayrıca başta sanayi ve ticaret olmak üzere birden fazla sektörde olumlu etkilere neden oldu. Böylelikle Adana iş ilanları sayısı yıllar içerisinde artarak katlandı ve binlere kadar çıktı. Bu sayede Adana, ülkemizin sayılı şehirlerinden bir tanesi olmayı başarırken hem yerli halktan hem de çevre illerdeki halktan birçok kesim iş sahibi oldu.

Adana iş ilanları şu sebeplerden dolayı çok fazla sayıdadır:
1. Öncelikle Adana’nın coğrafi konumu son derece mükemmeldir. Düz ve geniş arazilere sahip olan il, Türkiye tarım sektöründeki lider şehirlerdendir.
2. Tarımın son derece üst seviyede olduğu ilde, tarıma bağlı olarak sanayi de gelişmiştir. Tarihten gelen geçmiş ile birlikte sanayi sektörünün her geçen gün ileriye gittiğini söylemek mümkündür.
3. Adana, deri sanayisi sektöründe dünyanın ender şehirlerinden birisidir.
4. Yaklaşık olarak 1200 hektarlık bir arazi üzerine kurulmuş olan Adana Organize Sanayi Bölgesi, hem Doğu Anadolu hem Güneydoğu Anadolu hem İç Anadolu bölgelerindeki şehirlerden milyonlarca kişiye hizmet ediyor.
5. Adana Çukurova Üniversitesi ülkedeki başarılı üniversiteler arasında yer alıyor.
6. Günden güne başta işlenmiş yiyecek sektöründe faaliyet gösteren fabrikaların sayısı artıyor.

Adana Eleman İlanları
Geçmiş istatistiki veriler incelendiğinde Adana eleman ilanları şu sektörlerde çok fazla sayıdadır:
1. Tarım sektörü
2. Sanayi sektörü
3. Eğitim sektörü
4. Yapı İnşaat sektörü
5. Deri sanayi sektörü
6. Tekstil sektörü