Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

Adana iş ilanları

Toplam 17 iş ilanı
 • Şub2
  Elektrik/elektronik Teknisyeni Sarıhan Artı Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adana / Seyhan ELEKTRONİK TEKNİSYENİ ARIYORUZ:

  2008 yılından bu yana KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI ve GÜÇ ELEKTRONİĞİ sektöründe hizmet vermekte olan SARIHAN ARTI ENERJİ Ltd. Şti. Firmamızda görevlendirilmek üzere ''ELEKTRONİK TEKNİSYENİ'' aramaktayız. Bölge Ana Bayi ve Distribütörü olduğumuz TUNÇMATİK marka Kesintisiz Güç Kaynakları ve Güç Elektroniği ürünlerinin servisi ve montajı konularında ve aynı zamanda ofis işlerinde şirketimizde çalıştırılmak üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan elemanlara ihtiyacımız vardır.

  ARANILAN ÖZELLİKLER:

  . Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümü çıkışlı ve Elektronik Meslek Yüksek Okulu mezunu. Elektronik – Elektrik teknisyeni (veya Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümü mezunu)
  . Kesintisiz Güç Kaynakları ve Güç Elektroniği Ekipmanları ve Endüstriyel Akülerin MONTAJI, ONARIMI VE SERVİSİ KONUSUNDA en az 1 – 2 yıl DENEYİMLİ Servis Teknisyeni ve ofis işlerini yapabilecek özelliklerde.
  . Güç Elektroniği Ürünlerinin Elektronik Kartların onarımını yapabilecek düzeyde teorik ve pratik bilgi donanımına sahip,
  . Diksiyonu düzgün, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek,
  . Şirketimizi doğru temsil edebilecek yeteneğe sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu,
  . Askerlik görevini tamamlamış 23 – 30 yaş aralığında, sigara içmeyen ve Adana’ da ikamet eden Bay personeller tercih edilecektir.
  .Sadece Online ve/veya Faks ile yapılan başvurular kabul edilecektir,
  . Resimli CV' ler değerlendirmeye alınacaktır.
 • Ağu31
  İngilizce Öğretmeni Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu Adana / Yüreğir YÜREĞİRDE TEK OLAN KURUMUMUZDA İNGİLİZCE DERSLERİNE GİREBİLEN FORMASYONLU YADA TESOL BELGELİ ÖĞRETMEN ARANMAKTADIR.
  İLGİLENENLERİN TELEFONLA RANDEVU ALIP MÜLAKATA KATILMALARI ZORUNLUDUR.
 • Tem28
  Satış Danışmanı Ve Müşteri Temsilcisi Jet Emlak Danışmanlığı Adana / Seyhan jet emlak danışmanlığı olarak yeni satış danışmanı ve müşteri temsilcisi ekip arkadaşları alınacaktır.giyimine önem gösteren,diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek ve en az B sınıfı ehliyeti olacak arkadaşlar tercihimizdir ofisimiz türkmenbaşı bulvarındadır maaş+prim şeklinde çalmaktayız.birbirimizi tanımak ve daha iyi anlamak için görüşmelerimizi telefondan değil ofisimizde kahve içerek yapmaktayız
 • Tem6
  Ofis Elemanı Satış Temsilcisi Ermed Medikal Ltd. Şti. Adana / Seyhan 18-25 yaş arası askerlik problemi olmayan ürün satışı yapabilen bilgisayar kullanabilen çalışkan erkek eleman aranmaktadır.
 • Mar17
  Anaokulu Öğretmeni M&m Özel Eğitim Merkezi Adana / Çukurova 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında MASAL DÜNYASI ANAOKULUNDA görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümünde 4 yıllık Lisans veya 2 yıllık Ön lisans eğitimi almış,

  • Anaokulu Öğretmeni olarak en az 1 veya 2 yıl çalışmış,

  • 35 yaşını aşmamış,

  • Ekip çalışmasına uyumulu, tam zamanlı çalışacak,

  • Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen,ÖĞRETMENLER alınacaktır.
 • Mar12
  Saha Satıs Elemanı Yücel Emlak Adana / Adana Merkez SAHA SATISDA CALISACAK TECRÜBELI TECRÜBESIZ EKIP ARKADASLARI ARAMAKTAYIZ
 • Oca30
  Saha Temsilcisi Marmara Hasar Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti Adana / Seyhan MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE SAHADA GÖREV YAPMAK ÜZERE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TARAFIMIZCA EĞİTİLMEK ÜZERE TEMSİLCİLER ARANMAKTADIR.

  NOT:( AYRICA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN OFİS ELEMANI ARANMAKTADIR)
 • Oca30
  Asistan Kalender Eğt. Kurumları Adana / Seyhan KURUMSAL OFİSİMİZ İÇERİSİNDE TELEFON VE E-MAİL TRAFİĞİNİ KONTROL EDEBİLECEK; DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMDE BECERİLİ BAYAN ELEMAN ARAMAKTAYIZ..
 • Oca30
  Saha Temsilcisi Marmara Hasar Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.şti. Adana / Seyhan MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE SAHADA GÖREV YAPMAK ÜZERE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TARAFIMIZCA EĞİTİLMEK ÜZERE TEMSİLCİLER ARANMAKTADIR.

  NOT:( AYRICA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN OFİS ELEMANI ARANMAKTADIR)
 • Oca28
  Büro Memuru Matek Danışmanlık Adana / Seyhan En az Yüksek okul mezunu
  İletişim becerileri yüksek
 • Kas14
  Bayan Yönetici Sekreter Berkgroup Temizlik Adana / Seyhan reklam ve temizlik firmamıza öfis idaresi telefon trasfigini yonetecek çay kahve temizlik işlerni yapacak bayan sekreter alıncaktır
 • Kas11
  Temizlik Personeli Berkgroup Temizlik Adana / Seyhan ev ofis inşaat sonrası temizliklerinde çalışabilecek: maaş + yemek+ ssk şartları ile çalışacak ev ofis inşaat sonrası temizliginde tecrübeli TEMİZLİK MAKİNALARI KULLANABİLECEK....tecrübeli BAY VE BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR..
 • Eki25
  Sekreter Ayaz Eğitim Kurumları Adana / Yüreğir ayaz eğitim kurumları
 • Haz24
  Sekreter Ve Ön Muhasebe Elemanı Uzman Teknik Hırdavat Adana / Seyhan ÖN MUHASEBE TUTABİLECEK VE MAĞAZAMIZA GELEN MÜŞTERİLERİMİZLE DİALOG SAĞLICAK TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ
 • May24
  Yönetici Adayları Internatıonal Hawk Team Adana / Adana Merkez EN AZ LİSE MEZUNU
  PREZANTABL
  BAY VE BAYAN
  YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN
  YETİŞTİRİLMEK ÜZERE YÖNETİCİ ADAYLARI
Adana ilimiz, ülkemizi global seviyede ün salmış olan Adana Kebabı ile temsil ediyor. Ülkemizin sayılı ticaret ve kültür merkezleri arasında yer alan ilde iş sektörü birden fazla kollara ayrılarak yaşamaya devam ediyor. Adana ili,ülkemizdeki 4. Bölge maden zengini ildir. Yani bu da demek oluyor ki ülkemizin en zengin maden bölgesine sahip illerden birisidir. Tarihi geçmişi incelendiğinde ülkemizde sanayi sektörünün ilk geliştiği, ilk fabrikaların, ilk sanayi sektörü şirketlerinin burada kurulduğu görülüyor. Yıllar önce yapılan Seyhan Barajı ile birlikte tarım sektörüne teknoloji kazandırılmış ve böylelikle verimlilikte artış göstermiştir. Tarım sektöründe yaşanan bu gelişmeler sadece tarım sektörünü etkilemedi. Ayrıca başta sanayi ve ticaret olmak üzere birden fazla sektörde olumlu etkilere neden oldu. Böylelikle Adana iş ilanları sayısı yıllar içerisinde artarak katlandı ve binlere kadar çıktı. Bu sayede Adana, ülkemizin sayılı şehirlerinden bir tanesi olmayı başarırken hem yerli halktan hem de çevre illerdeki halktan birçok kesim iş sahibi oldu.

Adana iş ilanları şu sebeplerden dolayı çok fazla sayıdadır:
1. Öncelikle Adana’nın coğrafi konumu son derece mükemmeldir. Düz ve geniş arazilere sahip olan il, Türkiye tarım sektöründeki lider şehirlerdendir.
2. Tarımın son derece üst seviyede olduğu ilde, tarıma bağlı olarak sanayi de gelişmiştir. Tarihten gelen geçmiş ile birlikte sanayi sektörünün her geçen gün ileriye gittiğini söylemek mümkündür.
3. Adana, deri sanayisi sektöründe dünyanın ender şehirlerinden birisidir.
4. Yaklaşık olarak 1200 hektarlık bir arazi üzerine kurulmuş olan Adana Organize Sanayi Bölgesi, hem Doğu Anadolu hem Güneydoğu Anadolu hem İç Anadolu bölgelerindeki şehirlerden milyonlarca kişiye hizmet ediyor.
5. Adana Çukurova Üniversitesi ülkedeki başarılı üniversiteler arasında yer alıyor.
6. Günden güne başta işlenmiş yiyecek sektöründe faaliyet gösteren fabrikaların sayısı artıyor.

Adana Eleman İlanları
Geçmiş istatistiki veriler incelendiğinde Adana eleman ilanları şu sektörlerde çok fazla sayıdadır:
1. Tarım sektörü
2. Sanayi sektörü
3. Eğitim sektörü
4. Yapı İnşaat sektörü
5. Deri sanayi sektörü
6. Tekstil sektörü