Aramanıza uygun yeni iş ilanlarını eposta ile almak için tıklayın.

iş ilanları

Toplam 1100 iş ilanı
 • May22
  Koltuk Döşeme Ustaları Ve Kalfaları In Design Mobilya İstanbul Avrupa / Kağıthane Kağıthane'deki firmamıza Koltuk Döşeme Ustaları,Kalfaları,Çıraklar ve Kamyonet kullanabilecek ŞÖFÖR aranmaktadır.

  Maaş+SSK+Yemek
  Maaş görüşmede belirlenecektir.
 • May22
  Züccaciye Satış Danışmanı Aspar35 İzmir / Karşıyaka İzmir içinde zincir olarak faaliyet veren Çeyiz ürünleri mağazasında görev alacak züccaciye grubu ürünlerin satışında deneyimli BAYAN SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.

  Asgari ücret+YOL+YEMEK+Prim verilecektir.

  Fotoğrafsız başvurular kabul edilmeyecektir.
 • May22
  Vasıfsız Eleman Osmanlı Grup İstanbul Avrupa / Başakşehir 1991 Yılında İkitelli Aykosan Sanayi Sitesinde kurulan, Türkiye'nin önde gelen Perde Sektöründe faaliyet gösteren, Kurumlaşan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Firmamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak vasıflı - vasıfsız / usta yada yetiştirilmek üzere bay veya bayan elemanlar alınacaktır.

  Kahvaltı-Öğle Yemeği- Servis gibi imkanlarımız mevcuttur.

  OSMANLI KALIP MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  İletişim bilgisi
 • May13
  Yardımcı Personel Dere Cam İstanbul Anadolu / Sultanbeyli FİRMA DA USTA VE ARAÇ YÜKLEME SEVKİYAT İŞLERİNE YARDIMCI PERSONEL
 • May9
  Rezervasyonist Esendemir Turizm Seyahat Ticaret Gıda İth. İhr. Ltd. Şti. Muğla / Bodrum Bodrum'da ikamet eden veya konaklama sorunu olmayan ,

  21-33 yaşları arasında,

  Güleryüzlü,sorumluluk bilincine sahip,Rezervasyonist olarak çalışmayı seven ve donanım sahibi,

  Elektra programına hakim veya öğrenme,dikkat ,sorumluluk güçlüğü olmayan,

  Oda Satış,Rezervasyon ve ofis konularında tecrübeli,

  en az 4 yıldızlı bir otelde 2 yıldan fazla tecrübesi olan Rezervasyonist
  arayışımız bulunmaktadır.

  Muhafazakar Otel Tecrübesi bulunan veya muhafazakar bir otelin çalışma şekline uyum gösterebilecek adaylar önceliklidir.

  Çalışan Otelin açılışından itibaren (1 Haziran) lojmanda konaklayabilecektir.

  Çalışma yeri : Bodrum/Gümbet

  Çalışma süresi Öncelikle : Mayıs 2.hafta -15 ekim

  Memnuniyet durumuna göre 12 ay olarak devam edilecektir.

 • May9
  Resepsiyonist Esendemir Turizm Seyahat Ticaret Gıda İth. İhr. Ltd. Şti. Muğla / Bodrum Hemen işbaşı yapabilecek,

  Bodrum'da ikamet eden veya konaklama sorunu olmayan ,

  (Çalışan Otelin açılışından itibaren (1 Haziran) lojmanda konaklayabilecektir.)

  22-35 yaşları arasında,

  Güleryüzlü,sorumluluk bilincine sahip,Ön büro departmanında çalışmayı seven,

  Elektra programına hakim veya öğrenme,dikkat ,sorumluluk güçlüğü olmayan,

  Oda Satış,Rezervasyon ve ofis konularında tecrübeli,

  en az 4 yıldızlı bir otelde 2 yıldan fazla tecrübesi olan Ön Büro personeli

  arayışımız bulunmaktadır.

  Muhafazakar Otel Tecrübesi bulunan veya muhafazakar bir otelin çalışma şekline uyum gösterebilecek adaylar önceliklidir.

  Çalışma yeri : Bodrum

  Çalışma süresi Öncelikle : Mayıs 2.hafta-15 ekim

  Memnuniyet durumuna göre 12 ay olarak devam edilecektir.

  İş Türü: Tam zamanlı
 • May9
  Robotik Ve Kodlama Öğretmeni Pusulam Akademi Ve Eğitim Araçları İstanbul Anadolu / Kadıköy Kurumumuz özel ve devlet okullarına akıl ve zeka oyunları, drama, robotik kodlama ve mental aritmetik branşlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Okullara yönelik bu branşlardaki projelerimize destek olacak öğretmenler aranmaktadır.
  Yalnız ROBOTİK VE KODLAMA üzerine eğitim almış uzman ve deneyimli öğretmenler başvurabilir.
  İdealist, eğitime açık ve zor koşullarda çalışmakta sıkıntı yaşamayacak öğretmenler başvursun.
 • May3
  Depo Sevkıyat Elemanı Mefsa Otomotiv Konya / Konya Merkez TOPTAN OTO AKSESUAR FİRMAMIZDA TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ TERTİP DÜZENE ÖNEM VEREN İŞİNİ SEVEREK YAPACAK YILLARCA ÇALIŞABİLECEK DEPO DÜZENLEMESİNE VE SEVKİYATA DESTEK OLABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.
 • May3
  Mekanik Bakım Elemanı Bursalı Tekstil Bursa / Osmangazi Dokuma, Boyahane ve Konfeksiyon proseslerinden oluşan, havlu üretimi yapan firmamıza;

  Tercihen tekstil sektöründe, mesleğinde 2 yıl tecrübe sahibi,
  Proseslerde arıza tespit ve kalıcı çözüm tecrübesi olan,
  Dikkatli, düzenli ve disiplinli,
  Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek,
  Askerlik hizmetini tamamlamış,
  Mesleki yeterlilik belgesi olan,

  'Mekanik Bakım Elemanı' aranmaktadır.
 • May2
  Şoför Osmanlı Grup İstanbul Avrupa / Başakşehir 1991 Yılında İkitelli Aykosan Sanayi Sitesinde kurulan, Türkiye'nin önde gelen Perde Sektöründe faaliyet gösteren, Kurumlaşan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;  * B sınıfı sürücü Ehliyeti’ne sahip,

  * 14+1 minibüs kullanabilen,

  * Kayaşehir,Başakşehir,Küçükçekmece,İkitelli civarında oturan,

  * Psikoteknik ve SRC belgesi olan,

  * 40 yaşını aşmamış,

  * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

  * Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi,

  * Diksiyonu düzgün ve giyimine önem veren,

  * İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,

  * Seyahat engeli bulunmayan,  ŞOFÖR alınacaktır  Adres: Aykosan Sanayi Sitesi 2.Kısım 9.Ada C Blok İkitelli Organize Sanayi
 • May2
  Üretim Operatörü Mks Devo Balıkesir / Bandırma Bandırma Organize Sanayi Bölgesi'ndeki kimyasal hammadde üreten fabrikamızda üretimin akışını takip edecek askerliğini yapmış 20-45 yaşları arasında Bandırma veya Gönen'de ikamet edebilecek bay 'Üretim Operatörü' aranmaktadır.
 • May2
  Naftalin Kırma Mks Devo Balıkesir / Bandırma BANDIRMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ KİMYASAL HAM MADDE ÜRETEN FABRİKAMIZIN NAFTALİN KIRMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞABİLECEK OLAN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ,BANDIRMA VEYA GÖNEN'DE İKAMET EDEN 20-45 YAŞLARI ARASINDA BAY ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.
 • May2
  Elektrik Bakım Mks Devo Balıkesir / Bandırma BANDIRMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ KİMYASAL HAM MADDE ÜRETEN FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ EN AZ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNU 20-45 YAŞLARI ARASINDA BANDIRMA VEYA GÖNEN'DE İKAMET EDEBİLECEK ELEKTRİK BAKIMCILAR ARANMAKTADIR
 • Nis26
  Kalite Güvence Elemanı Seyfeli Tekstil San.tic.ltd.şti İzmir / Buca Hem üretim fabrikalarında hem de müşteri ile ilgili süreçlerde tüm kalite gerekliliklerinin bilinmesini, uygulanması ve geliştirilmesini sağlayabilecek,
  İç denetim faaliyetlerinin planlanması, yürütülmesi ve aksiyonların takibini yapabilecek,
  Kalite Yönetimingereklilikleri doğrultusunda tüm proseslerde kontroller yapabilecek ve raporlayabilecek. İhracat Firmamıza, Kalite Güvence Departmanı’ndagörevlendirilmek üzere, 'Kalite Güvence Personeli'aranmaktadır.
  Tercihen,ÜniversitelerinTekstil teknolojileri, Tekstil Mühendisliği, bölümlerinden mezun,
  Tercihen fabrika deneyimli ve Kalite Güvence Bölümünde tecrübeli
  Kalite güvence dokümantasyon konularında (prosedür, talimat vb dokümanların hazırlanmasında) tecrübeli,
  Kalite Güvence Personeli alınacaktır.
 • Nis25
  Temizlik Elemanı Elmas Eğitim İstanbul Avrupa / Beşiktaş Beşiktaştaki kız yurduna bayan temizlik elemanı aranmaktadır. Asgari ücret+SSK+Ö.yemeği+Hafta içi 1 gün izin, çalışma saatleri 08:00-18:00 dir.
Bireleman.com İş İlanları
Bireleman.com’da yayınlanan iş ilanları ile iş bulmak artık çok kolay. Online olarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilir, aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Bireleman.com’un sunduğu filtreleme seçenekleri sayesinde, zaman kaybetmeden personel bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategorileri seçerek, ilanı sınırlayabilir ve sadece aradığınız özelliklere sahip personellerin ilanınıza başvurmasını sağlayabilirsiniz.

Eleman İlanları
Hem işverenler hem de iş arayanlar için sayısız fırsat sunan bireleman.com’da, sektöre, pozisyona, çalışma şekline, mesai saatine, bölgeye ve tecrübeye göre ilanlarınızı belirleyebilirsiniz. Yalnızca bulunduğunuz bölgedeki kişiler ilanlarınıza başvursun istiyorsanız, bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterlidir. Yayınladığınız ilana yapılan başvuruları kolayca görüntüleyebilir, aradığınız personelin iş tecrübesine, referanslarına ve mesleki yeterliliğine bakabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanları
Bireleman.com’da hiçbir ücret ödemeden ilan verebilirsiniz. Bazı kariyer sitelerinde firmalar ilan verebilmek için bir miktar ödeme yapmak zorunda kalırlar. Bu ilanlar belli sürelerde yayında kalırlar ve yenilenmesi halinde tekrar ödeme yapılması gerekir. Bireleman.com’da ilanlarınızı yayınlamak için ödeme yapmanız gerekmez. İlan vermek için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz son derece önemlidir.

Güncellenen İlanlar
Belirlediğiniz kriterlere göre bir personel bulmak bireleman.com ile artık çok kolay. Yayından kaldırılan ilanları sitemizde tutmuyor ve görüntülemiyoruz. Bu sayede iş arayan kişiler gereksiz yere süresi geçmiş ilanları görüntülemiyor ve zaman kaybetmeden aradıkları işe ulaşabiliyorlar. İlanlar yayınlanırken tarih sırasına göre düzenlenir ve en yeni tarihli ilanlar ilk sayfalarda görüntülenir. İş arayanlar, başvurdukları ilanlara gelen cevapları rahatça görüntüleyebilir ve firma profillerine bakabilirler.
Filtreleme ile Yalnızca Aradığınız Kişilere Ulaşın
4 yıldır yayında olan bireleman.com, yenilenen tasarımı ve güncellenen yapısı ile pek çok yeni özellik getirdi. İş arayanlar ve işverenler için kolaylıkların sunulduğu internet sitesinde, işverenler ilanlarında diledikleri özellikleri filtreleyebiliyorlar. Böylece sadece aradıkları kişilere ulaşarak, hem zamandan kazanmış oluyor hem de gereksiz yere yorulmamış oluyor.
İşverenler ile iş arayanların en kolay buluştuğu yer olan bireleman.com, kolay kullanımı sayesinde binlerce kişiye iş fırsatı sunuyor.
Son eklenen iş ilanlarını görüntülemek ve yeni eleman ilanlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.