Salon Hostesleri

Innovation Entertainment

Innovation Entertainment

Tarih
2018-10-21
Lokasyon
İstanbul Avrupa / Beylikdüzü
Cinsiyet
Kadın
Yaş aralığı
18 - 35
Çalışma şekli
Tam zamanlı
İlana ait detaylar

Turkiye Geneline calısmakta oldugumuz 5 yıldızlı Cafe,Bar ve Restoranlarda a SALON HOSTESLERİ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız..

* Şehir Dısı Görev Alabilicek
* Kişisel görünümüne özen gösteren
* İletişim becerileri gelişmiş
* Tercihen İngilizce ve Arapça bilen
* Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu
* Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır

İletişim bilgisi
Yetkili
Bilgiler görüntülenemiyorsa sayfayı yenileyin
Sabit tel.
Bilgiler görüntülenemiyorsa sayfayı yenileyin
Mobil
Bilgiler görüntülenemiyorsa sayfayı yenileyin
Salon Hostesleri aranıyor. Innovation Entertainment firması tarafından Salon Hostesleri pozisyonundaki eleman arayışı için bireleman'da online olarak yayınlanan iş ilanını inceliyorsunuz . Salon Hostesleri ilanına başvuru yapabilmeniz için iş ilanında yazılı telefon numaralarını aramanız gerekiyor. Salon Hostesleri ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin bireleman'daki iş ilanında istenen koşullara uygunluğu konusunda emin olmalısınız. Firmanın bireleman'daki diğer online iş ilanlarını Innovation Entertainment iş ilanları sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.
BENZER iş ilanları
 • Ara8
  Innovation Entertainment Türkiye Geneli / Tümü İlana gözat Sirketimizin Bünyesindeki Turistik Eğlence Mekanlarında Çalışacak; Seyahat Engeli Olmayan, İnsan İlişkilerinde Kuvvetli, Güler Yüzlü, Fiziği Ve Diksiyonu Düzgün 18-38 Yaş Arası Deneyimli - Deneyimsiz Bayan Garson Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Kalacak Yer + SGK + Yemek + Ulaşım Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Ücretler günlük veya haftalık şeklinde ödenmektedir.
 • Ara8
  Innovation Entertainment Türkiye Geneli / Tümü İlana gözat Sirketimizin Bünyesindeki Turistik Eğlence Mekanlarında Çalışacak; Seyahat Engeli Olmayan, İnsan İlişkilerinde Kuvvetli, Güler Yüzlü, Fiziği Ve Diksiyonu Düzgün 18-38 Yaş Arası Deneyimli - Deneyimsiz Bayan Karşılama Hostesleri Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Kalacak Yer + SGK + Yemek + Ulaşım Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Ücretler günlük veya haftalık şeklinde ödenmektedir.
 • Ara7
  Pyramide Agency İzmir / Karşıyaka İlana gözat mankenlik oyunculuk fotomodellik

  24 ncü yılımızda, izmirde yapılacak çalışmalarımız için 03-60 yaş arasında bay-bayan alınacaktır.
 • Mar4
  Timecreative Organizasyon,menajerlik & Model Ajansı Türkiye Geneli / Tümü İlana gözat Firimamızın bunyesinde görevlendirilmek üzere bayan hostes ve garson arayısımız bulunmaktadır.

  Misafir memnuniyeti odaklı,
  35 Yasından Gün Almamıs
  Seyahat Sorunu Olmayan
  Güleryüzlü, pozitif ve dinamik hizmet sunmayı ilke edinmiş,
  Diksiyonu düzgün,
  İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek,
  Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren,
  İkna kabiliyeti yüksek,
  Algısı yüksek,
  Kişisel gelişimine önem veren,
  Ekip çalışmasında uyumlu,
 • Şub1
  Oda Tiyatrosu İstanbul Avrupa / Şişli İlana gözat Oda Tiyatrosu 1990 yılında kurulmuş bir ekiptir.

  İlk kurucularının hala tiyatronun başında oldukları ekibimiz Ferdi Merter, Kaan Erkam,Levent Tayman, Niyazi Gezer, Ece Sarp ve Beste Hoşses başta olmak üzere kalabalık bir ekipten oluşmaktadır.

  Oda Tiyatrosunun son zamanlarda artan işleri yüzünden kendi bünyemizde-gelen işlerle görüşmeye yetişemez olduk.

  Hayal gücü geniş- kendisini sabahtan akşama masa başında bir işte harcamak istemeyen- bohem bir tiyatro ortamında keyifle çalışacak maceraperest bir asistana ihtiyacımız var.

  Bu kadar sanatçının hakkından gelirim ve tiyatronun sınırlarını daha da genişletirim diyen biri eğer siz iseniz bekliyoruz.

  Kaan ERKAM

anket
2017 yılı zam beklentiniz nedir ?